bugün

biliyorum incisozluk havasına büründüreceğim sözlüğü ama; ligin 30. haftasında oynanacak bucaspor fenerbahçe maçı için izmir'li fenerbahçe'liler olarak bir pankart yapmak istiyoruz. bu pankartta özellikle bukalemunspor'lu melis'leri, "biz tek siz hepiniz" temasını, yani fener'imizin 17 takıma karşı onurlu mücadelesini vurgulamak istiyoruz. aklımızda bazı seyler var ama, daha pakarta yazılacak slogan konusunda karar verilmedi. önerileri olan başlık altına yazsın, ya da özelden mesaj atsın lütfen. *
tanım: bucaspor fenerbahçe maçı'nda açılabilecek pankart için öne sürülen tahmini sloganlardır. *

edit: sözlükte amma çok buca'lı varmış. bir izmir'li olarak umarım o kişiler bukalemunspor'lu değil, gerçekten buca'lıdır, gerçekten çok memnun olurum, gurur duyarım.
neyse, gelen tepkiler üzerine belirtmek isterim ki, ben bu sezon üç adet buca maçına gitmişimdir, buca'nın düşmesini tabii istemeyiz, dualarımız onunla, onun yerine gs düşsün, ama anlatılmak istenen farklıdır.
bir de abi, buca'lı; sivas maçını nasıl verdin ya? buca arena'da neden ilk yarı boyunca maç oynanmadı? peki bülent uygun? kızgınlığını benden değil onlardan çıkartsan sanki daha iyi değil mi?
(bkz: teşekkürler bülent uygun teşekkürler eskişehirspor) nasıl?
(bkz: burak yılmaz ın golleri irdelenmeli)
(bkz: bucalı adamı götünden siker)
eğer karakter sınırını yok ise ;
bucaspor hastasıyız, piskopatın allah'ıyız, alem buysa kral biziz kafaları biz keseriz elimizde sopalarla belimizde satırlarla biz ölmeye gidiyoruz bucaspor yollarında..

--spoiler--
maça geleceksen gözüme gözükme.
ayrıca fenere açığı vermeyi düşünen kulüp yönetimini saygıyla anıyorum.
--spoiler--

dip: arenada olursa nah asarsınız pankart.
özelden mesaj atan renkdaşlara teşekkürü borç bilirim.

şu an için;

ağlama melis

ve

fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz

kafa kafaya gidiyor. *
(bkz: buca alır fener i kucaa)
fenerbahçe bucaspor maçı maçı için pankart önerileridir. *
--açıklama--

kuddusi satılmış olunca maçı veriyorsun.penaltı olmayan pozisyonda penaltı verilir ve oyuncun haksız yere kırmızı kart görürse takım oyundan düşer ve maç kaybedilir.
ilk yarı boyunca stad yapımda olduğu için maçlar oynanmadı.
bülent uygun kendisi gibi gereksiz hatta topa vuramayan oyuncuları kendi menajerlik şirketinden transfer ettirip kar sağladığı ve eskişehir spor'akaçtığı için.

--açıklama--