bugün

dalian atkinson'un 3 gol attığı 22 ekim 1995 fenerbahce galatasaray macinın öncesinde açılmış bi pankart.

http://img294.imageshack.......71f7k5btj520en1xn1.jpg
fener taraftarının haklı ve özgüvenli söylemidir.
17 takım birleşiyor, fener kimle oynuyorsa o hafta o takımın renklere bürünüyor.
fener şampiyonluğu kaçırıyor, kendi başarılarına sevinmek yerine, insanlar fener'in başarısızlığına sevinebilecek kadar küçülüyor. keşke kendileri de iddaalı olsa da türk futbolu ilerlese.
bu gece olduğu gibi hakem fener'in 2 net penaltısını vermiyor, golünü iptal ediyor.
ama merak etmesinler, fener'i kim düşman olarak görüyor, ondan kompleks duyuyorsa, hakem ve 17 takımı da yenerek şampiyon olacağız. daha önce yaptığımız gibi.

(bkz: biz tek siz hepiniz)

edit: ve hepinize karşı şampiyon olduk.
tartışmasız gerçektir.
17 takım birleşiyor, fener kimle oynuyorsa o hafta o takımın renklere bürünüyor.
fener şampiyonluğu kaçırıyor, kendi başarılarına sevinmek yerine, insanlar fener'in başarısılığına sevinebilecek kadar küçülüyor.
ama merak etmesinler, fener'i kim düşman olarak görüyor, ondan kompleks duyuyorsa, 17 takımı da yenerek şampiyon olacağız.
daha önce yaptığımız gibi.
Bugünlerde fazlasıyla hissedilen, STSL'deki tam 17 takımın kurduğu birliğe karşı açılan savaştır.

Buı akşam ki Gaziantepspor maçı ile anladık ki git gide artıyor bu.Geçen hafta ki Trabzonspor-Galatasaray maçında da ortaya çıkmıştır.

Ama iki şeye üzülüyorum; Jaja ve Alanzinho'yu çıkarırsan yaratıcılığı muazzam derecede az olan,gol atmaktan yoksun olan bir Trabzonspor'un aptalca top oynayarak buralara gelip Giray,Egemen ve Tayfun gibi "kasap" oyuncuları adam etmek ve şampiyon olabilme ihtimalinin bulunmasıdır.

En sonunda şunu da sormak istiyorum bir Fenerbahçe taraftarı olarak; "Biz size ne yaptık?"

Baştan EDIT:Sevmediniz, biliyorum.
dün taksim'de tekrar tekrar idrak edilen sözdür, bu olay çerçevesinde bir çok gs'li dayak yemiştir.
(bkz: fb ye yargısız infaz bekleyenlerin çuvallaması)
yeniden futbolcularımızın elinde görmek istediğimiz pankarttır, gerçi şuan da takımların taşıyacağı pankartlar izine tabidir.*

görsel
(bkz: siz gündemi değiştirin biz sizi değiştireceğiz)

görsel
Çünkü fenerbahçeliyiz.
Bugün bir kez daha olacaktır. Evet.
görsel
sezon sonu alayınızı sahaya gömeceğiz. fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz !
görsel
inşallah.
ne düşmanı yahu ? siz sadece '' kimse fenerimi eleştirmesin, ben her takımı eleştireyim '' kafasında bir ütopyayı gerçeğe dökmeye çalışıyorsunuz. insanlar bunu belirtince de düşman olup sinirleniyorsunuz. bırakın şu hatalarınızdan kaçıp suçu başkalarında arama alışkanlığını, cidden sıktı artık.
gereksiz ve anlamsız bir cümledir. zannedersin ki bütün dünya fenerime cephe almış.