bugün

sözlükte takılan kadının amacını sorgulayan yobaza küfretmek ve beddua etmektir. Çocuklarınız sakat doğarsa, eşiniz aldatırsa, kanser olursanız falan neden demeyin. Daha da beterlerini yaşayacaksınız kansızlar.
Ulan erkek avıdır, vurduruyordur, orospudur muhabbeti nedir ya? kusura bakmayın da her yazdığıyla alçaklıgını belli eden, her dedigiyle kadınları ezen mukemmel derecede asagılık kompleksli erkekleri napalım be? Vurduruyordur diyorsunuz, boyle bir durum istesek evimizde oturup telefonla ugrasmayiz herhalde? Orospudur lafinin anlamını veya derinligini burada tartismak bile istemiyorum. karsı cinsinizin de fikirleri oldugunun farkına varsanız artık? Her yaptıgımızı elestirmekten bıksanız artık, biraz kendi kişiliginize baksanız?
can sıkıntısını gidermek. ya ne olacağıdı ?
Er kek in am am aci ile aynidir.
(bkz: tuzlanacak erik bulmak)
Yarrak aramadığı kesindir. Bilgi küpü olmak istiyordur, o da burada mümkün değildir. ilk madde geçerlidir öyleyse, belki sadece gezmek istiyordur.
Helal süt emmiş bir koca adayı arıyoruz. Evet.
hemen cinsellik hemen! bi yazarın niye ilk aklına bu gelir ki sizinde mi amacınız bu yoksa?
Nasıl bir yokluktur bu abicim.
varlık içinde yokluk çekip sözlükteki bizlerden medet uman . umdugunu da bulamayınca sözlük kızlarını başlıklar entryler ile yerden yere vurmaya çalışan uludag sözlük erkeklerinin trajikomik haline kâh gülmek kâh acımak.
zavallılar sizi.
erkeklerin whatsapp üzerinden fotosunu bulmaktır.
Yorulmuştur ve masaj istiyordur. * )))
(bkz: sex)
Cidden amacı ne bunların diye düşündüren durumdur ayıp ama bu saatte karı kısmı sözlüğe girermiymiş hiç çok ayıp yapmışlar.
ben söylemiyim amacının ne olduğunu ama hiç hoş değil gerçekten.
entryleri tek tek okuyup sevgilisi olmayan erkekleri bularak mesaj atmak ve onlardan bi ihtimal numara kapmaktır. açık vermeyin kardeşlerim bu tacizci kızlara.
asosyaldir. benim gibi bizim gibi.
yazar olup imla kuralları bilmeyen karı kız tavlamak için mesaj atan hıyarlarla uğraşan kızdır. sıkıldığı için onlara bile katlanır. dolaşır. insandır. yani. sizene. aq.
atomu parçalamak.
ozan güven'in kullandığı efsane cümleyi düzenleyerek cevap vermek istiyorum. ne kadar salak salak başlıklar bunlar.
kafam dağılsın diye girdim yoksa ellerimle yerim ben bu beyni bu gece.
Tabi ki sözlük erkekleriyle aşna fişne etmektir. allahtan erkekler uyanık da bu numarayı yemiyor.
Sanal seks yapmak, şaka lan şaka zaman geçirmek.
Vurdurmak.
ayak resmi paylaşım ilgi çekmek.