bugün

koydular. kuş uçtu beybi.

anlamlı bir söz.
Koyun amk helal olsun.
Çünkü talep var.
Demokrasi söz konusu ülkede. Yani biz öyle kabullendik de yüzde 51in istemediği bir partinin iktidarda olması da enteresan.

He bunda suç kimin? Zibidi gibi parti kuran kişilerin. iki parti olsa seçime giren şu an diğer parti iktidar olurdu. Ama gel gör ki aslında öyle değildir.
Lan yeter bu kadar klişe mk.ben okuyunca utanıyorum yemin ediyorum.başka şeyler bulun artık. Hani aklınız varmış ya kullanın da bizde görek.
koydular valla.
(bkz: deveye diken insana siken)
akitler iş başında, ülkeyi sikecekler.
#29951403 diye sormuştuk daha evvel?

demek ki yetmemiş ama kime yetmemiş? benim nadide milletime.
dedi ve sözünde durdu, dürüst olmanın nesi suç?
şirketinde çalışan biri olarak her iki cümlesinden biri küfür olduğundan pek şaşırmadığım cümle.
Toplumca Millet konsepttinin Namına koydunuz zaten, Koyun.
Koydular bile yoksa siz hala sikildiğinizi fark etmediniz mi ?
(bkz: ne koyduk be)
%50'nin bu faaliyetten gayet memnun olduğunu gördüğümüz koyma hali.
Bencede gerek kalmadi, ilginize tesekkurler.
Dolar ın 2,98 olması ile birlikte akla gelen koyma durumu.
Son seçim ile yerine getirilendir.
Milyonlarca Suriyeli ile yapılandır.
Leş gibi ataerkillik kokan cümle.
yiğidim çok ta güzel koydu ama. keyif sigarası içiyorum şimdi
Milyar dolarlık vatansever sözü.
(bkz: koydular)
hangi milletin amına koyacaksınız acaba? diye sorulsa yeridir.ayrıca bırakın artık bu vatan,millet,ulus gibi kavramları.
ampül kafalıların amına koydular.

allah'ın malları açlıktan nefesleri kokuyor, hala kendilerine küfreden bu herifleri savunuyorlar.

bir insan bu kadar eşşek olamaz, böyle eşşek bulupta sömüren tüm ampülcü godamanları kutluyorum. bu mallara acımayaksın...

bu millete küfreden piçlere, bin katını ediyoruz orası ayrı...
en azından sözünün eriymiş adamlar. memleketin haline bak amk, daha nasıl koysunlar.
Bu konuda Mehmet Cengiz e çok ta şe etmemek lazım sinirli bir anına denk gelmiş olabilir sonuçta hepimiz sinirlenip küfür edebiliyoruz, hem Mehmet Cengiz sayın cumhurbaşkanımızın çok yakınında olan çok büyük ihaleleri alıp hakkıyla yerine getirmiş çok saygın bir işadamıdır.
cengiz inşaat'ın sahibi mehmet cengiz isimli şahsın söylemi. şu sıralar artvin'de maden araması yapabilmek için millete gaz bombası attırıyor kendisi.

editto: bak zoruna giden hemen eksiyi bastı, özellikle akp'ye oy verenler bu başlığa çok kızıyorlar, neden mi?
şimdi bunlar içinden diyor ki... ulan hem akp'ye oy veriyoruz, hem biz asgari ücrete çalışırken bu adamlar trilyonları götürüyor, bir de üstüne üstlük küfür yiyoruz, bu nasıl iş aq diyorlar.