bugün

Şimdi gözlerine dikmiş benden gelcek cevabı bekliyorsun değil mi? Sürekli ekranı yeniliyorsun nerede annemi yere yatıracak nerede s*kecek nerede babam olduğunu itiraf edecek falan. Ama maalesef öyle olmadı senin baban belli değil. Annen para aldı erkeklerden kendisini becertip seni dünyaya getirtmek için.
Senin anan bir orospuydu.
Ettiler de johnny’nin annesi evde yalnızmış o çağırdı, daha cazip geldi.
Akrabaların seni davet etmemiş

görsel
Oğlum siz beni sevseniz kendimden tiksinirim.
görsel
görsel
mavi huydur bizde daha iyiydi sanki.
Şahsi düşünce.

Bu da güzel.

peynirciks olsaydı koştursun efenim sözlükte derdi.
son derece kötü niyetli bir yazar. taraftarı olduğu takımın hatalarına sırtını dönüp rakip takımları eleştirmesini sevmiyorum. donuz listeme girmeyi hak etti. hayrını görsün. haklı olmadığını bildiğimi de unutmasın. artık kanmıyorum.
Ben akıl yaşına bakarım *
ben senin baban yaşında varım yaşın kaç senin de oğlum yazdın kerkenez.
Oğlum sen şizofrensin.
bu işler ciddidir özelde karı kıza yazıp kendini karı kız aleminde iyi biri olarak lanse etmeye benzemez. aylardır ince ince müslümanlara pislik yapıyorsun anladık amk dinsiz allahsız birisin bunuınlada övünmek neyseeee.
hatalı olduğu kesin olan konularda da yanıt vermesi ve desteklenmesinin yanlış olduğunu düşündüğüm yazar. mutlu ama uzak olsun. bez bebek nana' yı da sezgilerinden ötürü kutlarım.
görsel
şamatayı ve gamsızlığı sık sık abartan havası ve haklı haksız her yoruma cevap yetiştirme huyundan ötürü yorularak donuza eklediğim yazar. bez bebek nana da iyi sezmiş, tebrik ediyorum. mutlu ama uzak olsun.
Hani görmüyordun ;)
görsel
görsel
eski nickini merak ettiğim troll.
Nickaltımı çöp ettin lan.

Neyse ki insanlar frank bunu sevmiyorsa iyi
Adamdır deme idrakına sahip ;)
çoğu entry'sini göremediğim nickaltı.
görsel
donuz listemin yeni üyesi.
Tanırım iyi çocuktur.
bu çocuk iyi çocuk ta beni sevmiyor..