bugün

Az sıkışan aksalakların, her türlü ortamda nasıl kıvırdıkları ve tüydükleri konulu hutbedir.
Herkesin değil başçalanın hırsız olduğu bir ülkede koyun gibi güdülmek nasıl olunur.
Herkesi paralelci sanan avanak avni nasıl olunur.
hem dindarım geçinip hem de hırsızları destekleyen ikiyüzlü müslüman bozuntusu nasıl olunur.
Hem hırsız hem müslüman nasıl olunur.
sadakatten bahsedildi. Yan taraftaki plaza önünde Disk üyelerinin sloganları yüzünden birşey anlamadık zaten. Adamlar sadece ezan okunurken slogan atmadılar. Hutbede ve namazda bağırmaya devam ettiler. kıldığım namazdan hiçbirşey anlamadım sayelerinde.
izmirde sadakattir.
Hutbede uyumuşum ben gene ya.
"yoo olmaz şimdi bak hırsızlık ayrı yolsuzluk ayrı. hırsızlık yapmadılar, ama belki yolsuzluk yapılmış olabilir" konulu olur
izmirde konu sabretmekdi. her ilde farklı mı oluyormuş diye merak ettirmiştir şimdi.
az evvel camiden geldim, "hırsızlığın faziletleri"nden bahsetti hoca. çok duygulandım. herkesin cuma namazı kabul olsun inşaallah.
Karanlık madde ve x bozonu.
faizin haram olması olamayacağı kesindir. zira akp dinine göre faiz helaldir (bkz: faiz helaldir).

keza, din ticareti de diğer ticaretlerle aynı kanunlara tabidir. ürünün müşterinin hoşuna gitmeyecek yönlerini durduk yerde ön plana çıkaramazsın. neymiş o zekat, faiz yasağı, kul hakkı filan... müşteri bunlardan bahsedilsin istemiyor kardeşim...
(bkz: gitmeyenin bilmediği şeyler)
Sabır değil miydi lan? Farklılık mı gösteriyor anlamadım. Bizim hoca zorluklarla baş etmekten, sabırdan bahsetti.
Hava koşulları ile kisa kesicem hafizlara yardim Aaaaallaahuu ekbeer.