bugün

sözlüğe pc'den girince görüp hatırladığım uyarı.

görsel
Mobil uygulamanın en nefret ettiğim saçma özelliği. illa destan yazalım istiyor.
Mobil versiyonda çıkmayan uyarı.
her karşılaştığımda " sana ne lan hırrıme" diye tepki verim eminim butonuna tıkladığım uyarı.

çok afedersiniz de yani cidden soruyorum " sana ne lan hırrıme?"
biz bilmiyorduk zaten yanlışlıkla oldu diye cevap verilir.
bakınızın yanına bir şeyler yazıp sonra düzenle seçeneğine basarak yazdığınız şeyleri silmek suretiyle aşabileceğiniz durum.

(bkz: zeki olmak)
uuserleri çileden çıkartan uyarı.
sık sık karşılaştığım uyarı.
" Ee Sadece baksınlar o zaman " diye cevap verilmek istenilen sinir bozucu cümledir.
ve bakınızı sözlüğe eklemeyin. bu bakınızı vermek istediğiniz not edildi. sözlüğe bilgi sahibi olduğunuz konularda okurlara faydalı, bilgi içeren entry'ler girin." diye devam eden sözlük uyarısı. acayip şekilde hoşuma giden uyarıdır. keşke sürekli bu hatırlatma yapılsa. özellikle şu kısmı: "bilgi sahibi olduğunuz konularda okurlara faydalı, bilgi içeren entry'ler girin."
(bkz: So what)

Bu entry sadece bakınızdan oluşmuyor.
Ben moderatör olucam istifamı verir giderdim.

Ara amk zall' ı.

+olüyo zall şu bkz muhabbetini değiştirelim artık panpa.
-aliye, aliyü.
+ben cabbar, aliye değil amk.
- (bkz: kovuldun)
+bu entry sadece bakınızdan oluşuyor 5 gün çaylaksın.
biliyoruz orospu çocuğu diye karşılık verdiğim uyarı. amına koduğumun kuralını kim koyduysa artık... bak kardeşim bu motto ekşi'nin kurucusu sedat kapanoğlu'nun sözlük hakkında aklına gelen ilk güzel buluşlardandır. kaldı ki bu motto sözlüğün temeli olan ekşi'de hala kullanılıyor. şimdi sen kimsin de bunu yasaklıyorsun?

iktidardan farkınız yok! sözlüğün içine sıçan troller, sol frame in anasını siken cahiller dururken bkz ile uğraşıyorsunuz. küçük hesapların adamlarısınız...
"Bizi mi yiyorsun lan sen" der gibi.
ciddi misin zalla mı dedirten mallık.
kaldırılması gereken uyarıdır. sözlüğü revize ettirmek şart.
ciddi misin diye dalga geçmek istediğim bir uyarıdır. sanki ben bilmiyorum girdiğim entrynin sadece bakınızdan oluştuğunu.
sözlükten kalkması gereken can sıkıcı bir şey. emin olmadığım şeyi niye gireyim ki.
üzen, kıran, hunharca dağıtan uyarı cumlesidir.
Sözlüğün yarayan kanası.
androidapp'ten girenlerin çektiği çile.
bkz: uff snne be slk! (bu cevabi vermek zorunda kalmayayim diye parantezsiz yazdim bak. kimseyi rencide etmek istemem.
bir diğer çeşidi de not ettik diye tehdit ediyor. "sözlüğe bilgi içerikli entryler girin."

(bkz: olur canım)*
mobilde olmayan uyarıdır. Kafamıza göre bakınız veriyoruz uyaran yok.
sanane efendi her boku sen mi biliyorsun? *
hadi canım ciddi olamazsın! *