bugün

kadını eve tıkmak, ne dersem boyun eğsin isteyen zihniyetin kaldıramadığıdır.

tabii bok sanacak. adamın niyeti kendine köle almak. kadın boşuna mı okuyup, kariyere yöneldi. adam istiyorki ben ne dersem kabul etsin. yok öyle bir dünya.
Kadın için para güç demek bu zihniyeti atlattıklarında insanlık çok ilerlemiş olacak.
evet kadınlardır.
tabi karısını aldattığı bi erkek değilse.
boşanma sebepleri medeni kanun uyarınca; aldatma, terk, akıl hastalığı, hayata kast - pek kötü muamele - onur kırıcı davranış, suç işleme - haysiyetsiz hayat sürme ve evlilik birliğinin temelinden sarsılmasıdır. görüldüğü üzere "kadın" şeklinde bir sebep yoktur.
şimdi normal durumdur.

bakın beyler kadınlar okumalı, çalışmalı sebep şu onlar plmadan biz bir hiçiz.

ha yalnızlığımı hiçbir şeye değişmem o ayrı ama aile kültürü sağlam olmalı bunun yolu ise eğitimli kadın ve erkek. bu konuda hemfikiriz.

bpşanma durumu ise şu şekillerde kesin gerçekleşmeli ne bunlar sevmediği kişi ile evlenen insanların durumunda, şiddet gören ve suçsuz olan kadın durumunda, namussuzluk durumunda her ikin cinsiyet için bence.

şimdi günümüzde her şey sanala dönüyor ne yazık ki bazı kadınlar ekonomik bağımsızlığı her boku yerim, eşim kim sanıyor halbuki aile olmanın temel faktörü eşlerin dayanışma ve ortak hareketidir ama bazı kadınlar her nedense yürü be ben kariyer yapıyorum eşim kim ki laflarını sık kullanır oldu. çevremde, komşularım içinde eş dost falan duyuyoruz.

kadın evini unutursa, para kazanıyorum ayağına kocasını beğenmez boşanmaya kalkarsa ki yeni çağın boşanmaları bu sebeple zaten aile kurumu da yozlaşacak ve hepten ahlaki değerleri linç edilen toğlum durumuna düşeceğiz.
Tek tarafli degildir. Kadinda erkekde sucludur.

Ciftlerin bir birine tahammul etmemesi, sabirsiz olmalari bosanmalari artiriyor.
eziyeti kendileri çektikleri içindir. türkiye'de erkek ne yapıyor kadını köleleştirmekten başka?
tamamen katıldıgım dusuncedır. hayır yanı dır dır dır sonra erkekler onu yapmadı bunu yapmadı. yanlıs brader bize ters.
(bkz: boşalmaların sebebinin kadınlar olması)

hem yarmış hem yanlış okunmuştur . şaka bir yana tüm suçu kadınlara yıkmak hayvanlıktır.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlış)
kadınların ekonomik özgürlüğünün olmasına katlanamayan aşağılık kompleksli beyin yoksunlarının ortaya attığı çirkin önerme.