bugün

Stres sinir den geberecez görüyormusun.

Ne ara 28 Ekim olduğunu anlamadım zaten.

Bu ne biçim bir gün geçmesidir böyle.
Dağa taşa ormana kaçmak.
" reiki " ile çevrenizdekilere mutluluk enerjisi gönderin. onların ağrılarını iyileştirin.
ruhsal dinginliği yakalayabilmek ve içsel huzura erişebilmek için ‘yoga’.
şey çok işe yarıyor; temel meşgalenizin tamamen dışına çıkmak. ben çizerek, boyayarak, kesip biçerek dolduruyorum günümü ve boş kalınca bu eylemlerin çok dışında eylemler yapıyorum. artık üzerine düşünmeden yapıyoruz işlerimizi. mesleğimizin bütün gereklilikleri bizim için olağan şeyler. ama amatörce yaptıklarımız gerçekten müthiş sonuçlar verebiliyor. spor dev bir meşgale. psikolojik açıdan da müthiş sonuçlar verir.
bilgisayarda keyfince takılmak olabilir.
görsel
tek şey..
Kahrolurum.
olmayan aktivitelerdir. yapılacak aktivite olmadığı için boş zaman zaten.
Uyumak gerektirir.
bir akpliyle tartışmak. gerçekten çok boş zaman gerektiriyor.
kızlara bakmak.
öncelikle vakit gerçekten boş mu diye analiz yapılır. gerçekten boş ise, dişe dokunur bişeyler yapılmaya çalışılır. ben duvarlara tırmanmaya çalışırım mesela. tuvalet pompalarından vantuz yaptım. bi keresinde tavana kadar çıktım. tavanda yürürken düştüm ama. pompanın biri delikmiş.
Sorulduğunda Genellikle kitap okurum diye cevap verilir.

Kitap boş zamanda okunmaz. Kitap okumak için zaman yaratılır.
boş vaktini nerede geçirdiğine bağlı olarak değişebilecek şeylerdir. Evdeysen yat mesela.
gözlerini belirli bir noktaya dikip bakmak sonra düşünmek ve tekrar bakmak.
düşünmek.
kitap okumak veya batak atmak.
kek pişirmek
keyif banyosu yapmak, saçları taramak, odanı temizlemek, elbise dolabını düzenlemek, sözlükte en olmadık başlıklara entry girmek, şükelaya basmak...
çalışmaktır.ba*
he bir de akraba ziyareti.
sözlükte bol bol entry girmektir.
dışarı çıkıp insanların arasına karışıp fotoğraf çekmektir.
boş zamanlarda yapılacak tek şey boş boş oturmaktır.
duş almak...vücudunla ilgilenmek...