bugün

uzun saçlı bir insanın, saçlarından dolayı bulunamayan boyundur, bir üst versiyonu saçların arasından kulağı bulamamaktır.

edit: ama bence boyun moyun hikaye, esas yer ağızdır.
Etkısız bırakılmaktır kız ıcınde erkek ıcınde ve tahrık edıcı bolgelerdendır.
Sevdiğiniz biri yapıyorsa ciddi bir şekilde duygulanabileceğiniz anlardandır. Sonuçta kimse kimseyi dakikada bir boyundan öpmüyor ki sizi boynunuzdan öpen biri varsa seviliyorsunuzdur, o kişinin değerini bilin.
genelde kulaktan değil de omzun biraz yukarısından başlanarak yavaşca boyuna doğru gelip boynu öpmek insana daha çok zevk verir.
insanın için dolu dolu bir hale getiren hadisedir o ki.

eşitlikçidir, kadında ve erkekte yaklaşık aynı etkiye sebep olur.
ruh seyahatiyle eş anlamlıdır.
gerçek sevgi işareti olan öpücük.
başlangıçtır.
(bkz: ay ben gıdıklanırım)
inanılmaz huylandırabilir. gözden yaş getirdiğine şahit olunmuştur.
görsel
Edit: böyle bir şey için eksi alacaksam alayım.

2.edit: herhalde 2 sene sonra bu saatte hortlattığım için bu eksiler. Neyse artık.

3.edit: ulan amk. Tamam dedik bu saat o saat değil dedik suç bizim dedik ama siz bu kadar mı yalnız insanlarsınız amk şunu nasıl eksilerken içiniz gitmiyo lan.
deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, nerem doğru demiş. güzel bir şey heralde daha önce hiç bi kadını boynundan öpmedim. yanağından, dudağından falan da öpmedim sap sap yaşıyorum.
iç gıcıklayıcıdır. OHOHOHOHOOHOHOHOH
Güzeldir herhalde bilemedim şimdi.
Yaşadığım en güzel şeylerden biridir. Tabi bunun sevgilim tarafından yapılmaması biraz garip kaçıyor.
Öpen kişiye göre hislerinizle oynayacak eylem. Sevdiğiniz insanın nefesini ve dudaklarını boynunuzda hissettiğiniz zaman alev alev yanar, duygu seli yaşarsınız.
Sevdiğime yapamadığımdir. Ey aşk Nerdesin?
sevdiğime yaptiğimdir.
Başlangıçtır. Belkide vücuttaki opulmeye karsi konulamayan tek yerdir. Cakalliktir.
Erotojenik bir bölgedir boyun, haliyle insanı bir hoş eder boyundan öpülmek.
fevkaladenin fevkidir. bulutların üzerine çıkış denilen process'te take off safhasıdır.
insanın içini titretir kendinden geçirtir.
Hiçbir bağışıklık sistemi boyundan öpülmeye karşı koyamaz.
Afedersiniz de, asıl meme ucunun minik minik öpülesine hiç bi kadın karşı koyamaz.

Aksini iddia eden bi kadın var mı burda? *