bugün

spartacus etkisinde kalmış insandır. hatta tı çampiyıns of capuğaaaa diye anırmak daha makbuldür.
beklediği taraftar desteğini alamayınca hayal kırıklığı yaşatan durumdur.
yapanı görürsem taraftar desteğini vereceğim eğlenceli aktivite.
zirve haline getirilebilecek aktivite.
her gece saat 2.00 da yapılmasını önereceğim aktivite. zevkli olur lan. *
pi-ka-çuuu diye bağrırıp balkondan aşağı atlamanın yanında bir hiç olan fantastik eylem.
her gece 2.00 da yapılması durumunda davulcunun tokmağı atması ile sonuçlanabilir. *
zirve olması durumunda bir gece yaşanması muhtemel olay;

+ tı çampiyıns of capuğaaaaa
karşı balkondan çıkan atletti amca
- yeter lan her gece bağırıyorsun, bak amua korumaaaaa
zirve olursa katılırım. hep içimde kaldı, hep yapmak istedim.
http://www.eksisozluk.com...a+diye+ba%c4%9f%c4%b1rmak
ekşi sözlüğün en neşeli adamlarından olan syd' in de değinmiş olduğu konu.
ağzın üzerine gelecek bir şişe ya da sıkılacak bir kurşunla capuaaaaahhhh şeklinde değişecek naradır.
çalıntı falan olmayan entry-başlıktır.

(bkz: boxerla balkona çıkıp capuaaa diye bağırmak)başlığını ekşideki (bkz: sevişme sonrası balkona çıkıp capua diye bağırmak) başlığından çalmadım amına koyayım. zamanında biyerden donla balkona çıkıp wadaaaa diye bağırasım var gibi bişeyler duymuştum ama nerden bilemedim ordan aklıma geldi spartacus izlerken.

ulan iki benzer başlık görünce iniii bışlık çılmış şirifsiz diye zıplamasanız sikiniz şişer dimi.
Davulcu geçtiği sırada mahallece yapıldığında eğlencenin tavan yapacağı olaydır.
üniversitye öğrencilerinin kaldığı evde yapılması muhtemel aktivitelerden biridir. *
"this is spartaaaaa" diye bağırarak balkonda ki beyaz plastik sandalyeler dağıtılırsa görevi tamamlamışsınız demektir.
şüphesiz ki sığırlıktır.
theokoles'imsi bir şekilde davranıp; ''capuaaa! shall i begin?!'' diye bağırılması daha makbuldür.
hadi baksırla çıkıyosun manyaksın bide bağrıyosun e abi sen duble manyaksın o zaman.
güncel Önemli Başlıklar