bugün

her daim ortama muhabbet ve neşe katan, yakışıklı olmayan sempatik olan ve bazen kemik gözlük takan, kızların arkadaş olmayı çok seveceği fakat sevgili olarak yüz vermeyeceği kilit elemandır.
Kesinlikle bitlidir.
liseden mezun olur olmaz -üniversite moduna hızlıca girebilmek için- yapılan değişiklerden saç uzatmayı seçen gençtir.
edit: 18 yaşında olup da saçı sakalı birlikte uzatanlardan yeğdir.
sozluge girip, bonuslar uzerine yorum getirebilecek, hatta boyle baslik acabilecek universiteli genctir.

not: olum o adamin kafasinda bit var lan, bitlerin kommunitesiyle karsilasmak an meselesi, aferin bitler uzerinden sevaba giriyon.
Ortaögretim hayatı boyunca ailesinden ve okulundan baskı görmüş (bkz: babam beni hortumla dövdü) yüksekögrenime geçince iplerini salmış ögrenci grubudur.
halk arasında pek iyi gözle bakılmaz * ama genel de evet ince espirileri ile ve sempatik tavırları sayesinde çok kolay arkadaş edinebilir.
(bkz: işte bu öğrencinin adı albert einstein dır)
çoğu duşunda saçlarını es geçen gençtir.
ülkemizde afro saça bonus saç denilmesi de beni kızdırmaktadır.
büyük ihtimalle Kadiköyde takılan rockcı tiplerdendir. Mutlaka gitar çalıyordur. Gitarsız bonus rockcı olmaz.
hakikaten ne neselidir o genc, ne matraktir. Kendisiyle barisik, cevresiyle barisik, espritüel, cool mu cool. Her ortama lazimdir bir tane o gencten. Ayrica ilginc bölümlerde okuyor olabilir.
kızla kız olur, erkekle erkek.
elastiktir.
çok nadirdir bulunur onlar.
bizim okulda bulunan gençtir. ama harbi bonus, bonus reklamlarından bile daha bonus. genelde saçlarıyla oynatmazlar.
ortamda ilgi odağı olurlar.
gençlik filmlerinde yancı eleman olarak sık sık görülen bir tipleme.
Yastık kullanıyor musun? Banyodan çıktıktan sonra nasıl oluyor? Peruk mu o? Tarıyor musun? Hangi şampuanı kullanıyorsun? Bitlenmiyor musun? Ateşle tehdit eden olmuyor mu? Gibi sorulara maruz kalan bendenizdir. Ayrıca afro yahut fro dur onun gerçeği. Bonus sadece garanti bankasının çıkardığı bir olay.
Artık görmekten gına geldiğimiz tip. Genelde şort giyerler saç ve sakal birleşmiş yğzü görünmeyen apaçi stayla.
Tatlıdırlar.
işte o benimdir.