bugün

eğitime verilen önemi gösterir. işsiz ve aç kalma pahasına da olsa eğitim şarttır. sen oku da bir işe yaramasa da olur okuduğun. resmen enayilik. zaten öğrettiği şeyler de ezbercidir. asıl okul hayattır.
malum ülke insanından beklenen harekettir. bak şimdi beni iyi dinle tamam ekonomi bok gibi dolar 8 oldu kardeşim anladık amk. ama bir kendine sor atanmayı bekleyen milyon tane öğretmen var zaten de kendine. ya da sen şimdiden bir twitter hesabı aç ilerde atama dilenirken lazım olur. bu bölüm orospu olmuş neden okuyayım de veya ne bileyim 300 bininci olmuşum bu ne tc kimlik numarası gibi sıralama böyle sıralama mı olur benim daha iyi bir sıralama yapmam gerekiyor falan de aq.
o bölümleri her şehre açanlar utansın.
Bok gibi bölüm diye nitelendirilen şeyler bazı insanlar için hayal olabiliyor bu nedenle acımasız olmak yerine şey demeyi tercih ediyorum , türkiyede iş bulamamış ancak başka bir ülkede önü açık olabilir (?).
iibf ve sosyal bilimler okumuş, ingilizce bilmiyor ve bunun yanında diksiyonunuz düzgün değilse, ifade yeteneğiniz yoksa mutlaka başka bir yol düşünün, mutsuz olursunuz. ülkede toplam çalışan nüfusun %60'ı asgari ücret ve civarında, %25'i gündelik çalışanlar ve düzensiz işçilerden oluşuyor. Kalan dilim masanın üstünde, yemek isteyen yiyebilir.