bugün

bluevelve'nin bir baltaya sap olmayacak uzun entry'lerini görüp tepkisini böyle dile getiren insan söylemidir.
giriş,gelişme ve sonuç bölümlerinin hep aynı çerçevede dönmesinden bıkmıştır..
bluevelve'nin bindiği belediye otobüsünde ya da dolmuşta muavinin yolculara yapacağı duyuru.
bu yazarın ota boka anlamsız başlıklar açmasından mütevellit, sözlükte neden olduğu kirliliğin üstümüze bulaşmasından endişe edildiğini özetleyen cümle.
ilk entry,
piuuuv uzun,
aralıksız,
scroll scroll bluvelve!
(bkz: salavat getir pezevenk)

bluevelve'nin toplum içerisinde artık korkulan bir ki$ilik olması durumunda görüldüğü yerde halkı bilinçlendirip olay mahallini terketmek adına sarf edilmesi gereken cümle. kaçamayanlar yukarıdaki bkz'ı uygulasın en karlısı.*
uzun entry leri okumaktan korkan, beğenmediği insanı ötekileştiren, gerektiğin de fikrine aykırı olması durumunda tereddüt etmeden karşındaki insanı harcayabilecek insan modeli söylemi. **
sözlükteki yobazlar arasındaki panik ifadesini dile getirir ünlem olsa gerek*.
onemli olan uzunluğu değil işlevi cümlesinin yazar üzerinden çıkarimi..
bluevelve yeni bir abuk başlık açtığında online bütün yazarların offline konumuna geçerek bluevelve nin moderatörlerle baş başa kalmasını sağlayacak önermedir.
uzun ve anlamsız cümlelerin nokta ya olan isyanıdır. kaçın lan bluevelve geldi *
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz) vatandaşı zenci nickinin şöhretine ulaştırmaya yönelik açılan başlık. Tavşana kaç tazıya tut demek gibi bişey.
(bkz: bluevelve gelince sözlüğü tamamen boşaltmak)
(bkz: bluevelve nin kabusu)
(bkz: 1 mayıs 2009 işçi bayramın da taksim deydim)

1 mayıs günü taksim meydanında olan bluevelve'yi gören emekçilerin verdiği tepkidir.
+ alo ben bluevelve, geliyorum.

- hangi bluevelve?

+ deli bluevelve ulan!!!!
otursun çay koydum.