bugün

fikret orman yönetiminin ve samet aybaba nın yakın bir zamanda gideceğini gösteren karardır. ne yaptıkları, neyi amaçladıkları belli olmayan bu yönetimin zarardan başka bir getirisi olamaz.

http://www.kartalhaber.co...smada-geri-adim-atti.html
tutarsızlıktır, bence fikret orman ve yönetiminin bu takımı bırakması gerekir. ayrıca samet hoca'da fazla kalmaz ben size söyleyeyim.
(bkz: qandırdım zaa xd)
ortada affetme gibi bir durumun söz konusu olmadığı olaydır. quaresma ne yapmış ki beşiktaş yönetimi onu affedecekmiş?
dogru karardir.

ayrica fikret orman bu kulubun baskanligini birakirsa muhtemelen baskansiz kalacak bjk. kimse su durumdaki bjk'ye baskan olmak istemez.
Affedilecekse eğer BJK'nin tükürdüğünü yaladığı gerçeğini ortaya çıkaracak olan karardır.
hâlâ ortada adam gibi bir organizasyon olmadığının göstergesidir. Başkan yok öyle bir şey diyor, arkasından tamer kıran çıkıp telefonla Kendisine ulaşıp kampa davet edeceğiz diyor. Samet yönetim anlaşmış ben oynatırım diyor. Ne bok yedikleri Belli değil. Belli olan tek şey TRabzon maçında q7 kadroda olmazsa o maç bitmez beYLER. Taraftar bitirmez. AlayıNız maç bitsin diye dua edersiniz.