bugün

bugün beklediğimdir,

çok kişi , puan avantajı olduğu için bjk'nin kontrollü oynayacağını düşünüyor

bence hiç öyle değil, bjk'nin tarzı değil bir kere bu, aynı gs. maçında olduğu gibi, ablukaya almak üzere oynayacaktır.

fb. eğer o baskıyı atlatabilirse, bugün belki bir şansı olabilir.
Çok çılgınız pe.
jimnastikçilerin hayalidir. lakin ilk 20 dakikada muhtemelen fener, rvp ile boru döşemeye başlamış olacaktır.
bir beşiktaşlı olarak sanmıyorum. hatırlanacak olursa ilk maçta ilk 30 dk fener çok başmıştı gene öyle bir şey olacaktır. biz iyi kontraya çıkıp gol aramalıyız. 60. dk gibi fener avrupa maçından çıkmış olmanın verdiği yorgunlukla da direnç kaybedecektir. beşiktaş bu yıl son 15 dk da en çok gol atan takım. dolayısıyla az çok maçın nasıl gelişiceği belli gibi. tabiki hakem , kırmızı kartlar ve penaltı her şeyi değiştirebilir.
Bir Beşiktaşlı olarak desteklediğim durumdur. En iyi savunma, saldırıdır.
asıl fb. Beşiktaş'a karşı coşmaya kalkıp arkayı açarak oynarsa asrın hatasını yapar,

karşısında ligin en hızlı kaleye inebilen ve en iyi hücumcu takımı var,

gol kralı
asist kralı
en yüksek pas yüzdesi kralı
orta sahada top kapıp en hızlı gole çevirebilme oranı
vesaire..

hani demedi demeyin.
(bkz: Kuramadı)
(bkz: Yaran basķılar) ahahah.
evet kabul etmek lazım,

çok şaşırttı bu maç beni bjk, aslında daha da şaşırtan fb., tüm sezon oyun ortalamalarının çok üstüne çıktılar,

ama tuhaf bir şekilde, normalde böyle yenilgilerde çok üzülen ben üzülmedim lan,

nasıl olsa biz şampiyon olacağız, içimdeki nasıl olsa şampiyon olacağız duygusunun etkisi ile galiba , öyle bir güven vermiş takım bana bu sene.
Maç başlar başlamaz döşediğimiz boru ile geri püskürtülmüştür.
587. baskıdır. okuyuan olmamıştır yine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar