bugün

karaoğlan ve baybora' nın kullanması muhtemel ibaredir. malum, işe yaramaz, aylak ve komik çalık hiç ayrılmaz peşlerinden.
ee normal... bizim damatgillerin çalıklar dese daha doğru olurmuş ta neyse...

(bkz: berat albayrak)
rte tarafından yalanlanmayan söylem.

aydın doğan:

"Ben ona gittim ama Hilton için gitmedim. Başbakan karıştırıyor olayları. Ben Başbakan'a Sayın Başbakan 2.5 milyar dolar paramız var, biz bu ülkede yatırım yapmak istiyoruz. Siz Hyundai'ye Çek Cumhuriyeti'ne gitme, gel Türkiye'ye sana teşvik verelim diyorsunuz.
Ben sizden ne teşvik istiyorum, ne yatırım indirimi istiyorum, ne kredi istiyorum. Ben sadece bir ruhsat istiyorum, o ruhsatla yatırım yapacağım, direkt 2 bin kişiye, 2 bin 500 kişiye iş vereceğim, endirekt yolla 15 bin kişiye iş vereceğim ve üç yılda da bu işi bitireceğim, rafineri kuracağım dedim. Nerede kuracaksın dedi? Ceyhan'da dedim, hayır dedi, orayı bizim Çalık istiyor, ona söz verdik dedi. Dedim ki, Çalık da kursun, ben de kurayım dedim."
paraya kıymış, kurtlar vadisi pusu dizisini atv'ye ithal etmiştir, malum değerli başbakan rte'nin kızı bizim çalık'ın oğlunun koynunda, tanıtım filmlerine bakılırsa önce "büyük israil", sonra büyük "kürdistan ve ermenistan" senaryoları gündemde, istanbul özerk bölge, trabzon kesimi de ponts rum egemenliğinde, vallaha da billaha da başbakan recep her türlü senaryoyu damadına sunmuştur, bunlar menfaatleri için kızlarını damatlarına, damatlar ülkelerini patronuna, patron da ülkeyi, israil, abd ve kürtler ile pontsrumlarına satarlar, "tehlikenin farkındamısınız.?"...!
ruslarla yeni işbirliği anlamşası imzalayan dünür (rte'nin) hani aydın dogan'a ilişkili söylem bizim çalık götürecek onu, imza t.c başbakanı recep. ulan kızını görüren (s..ken) işadamının babasına bunu verdi, karısının kuafördeki manikürünü yapana da akaryakıt istasyonu verir!...