bugün

Tuzağa düşen o kadar çok insan var, hepsi de iş adamı bilim insanı.

benim anlamadığın her gün polis mesaj atıyor inanmayın bunlara diye, o kadar haberlere çıkıyor bu dolandırıcılık insanlar hâlâ nasıl inanıp paralarını veriyorlar anlamıyorum.

daha bu gün haberlerde emekli profesör 173 bin TL kaptırıyormuş... Anlamıyorum.
oyle hikayeler biliyorumki bu vatandasi siksen azdir dedirtecek. ki bu suc nitelikli olmktan cikti cezasida artik caydirici degildir.
Savcının bile dolandırıldığı olaylar silsilesi. Vatandaş ne yapsın
gayet normaldir. zira bu ülkenin yüzde ellisi aptal.*
Her ulkede olabilecek dolandiriliciktir.
bitmeyen parası bol keriz nedeni iledir.
ülkemin korku imparatorluğu ile yönetildiğinin kanıtıdır. halkım polisten askerden korkuyor kendini öyle tanıtanlarında dediklerini yapıyor.
bundan mütevellit diktatör yönetimden de korkuyor şimdilerde ne derlerse yapılıyor. allah akıl fikir versin diyeceğim de uzun iş.
''Bu halka müstehaktır.'' dedirten, artık klişeleşmiş dolanrıcı taktiğidir. Daha geçende yaşlı bir kadın haberlere çıkmıştı. Bunu da mı ne dolandıracaklarmış da uyanık bir vatandaşımız sayesinde para dolu çantayı belirtilen çöp konteynırına atmaktan vazgeçmiş. Birde muhabirlerin ''Eğer haber vermeselerdi parayı atacak mıydınız?'' sorusuna ''Yok canım hiç atar mıyım? Aaa!'' şekilde bir cevap vermesiyle kendinden soğutmuştur bu kadın. Ulan gelmişsin 70 yaşına ''Vallahi atıcaktım ya, iyi ki haber verdiler.'' falan deseydin de bağrımıza bassaydık seni.