bugün

hiçbir şeyi beğenmeyen, her haltta romantizm, ot bok arayan karşısındakini beyaz atlı prens kendini de rapunzel zanneden kız arkadaş. bak erkek demiyorum kız. hiçbir erkek sevgilisinden olmayacak anlarda abuk subuk şeyler istemez, istememeli, erkekliğin şanına yakışmaz bu.

şımarıklık, kendini kedi sanmak had safhadadır böyle sevgililerde. tez zamanda kurtuluna.
şımarıktır.boşa yer işgal eder..
aslında ne istediği bellidir ama efendilik bizde kalmalıdır. kibarca kapı gösterilip, hayattan çıkartılmalıdır.
yakışanı olduğu gibi büyük bi çoğunluğu kendine yakışmasa da şımarmaya çalışır baş ütüler can sıkar yapar da yapar.....
bitmek bilmeyen isteklerini, sanki siz bir bilgisayar programıymışsınızcasına sıralayan sevgilidir. ne kadar çok istek yerine getirilirse, ardından gelecek isteklerin sayısı da o kadar artacaktır.

<emir> arkadaşlarınla dışarı çıkma!
<uygula> tamam aşkım kızma ehehe…

<satın al> sevgililer gününde çiçek harici bir şey.
<seçenekler> alma <şansını zorlama>
<zorla> 5 gün konuşma. köpek gibi peşinde dolan.
<barış> bir tutam dökülmüş saç <satın al> normalde alman gereken hediyeden daha pahalı bir hediye.

<şüphe> o yelloz irem yine mi aradı seni!!!
<gider> kanepesini atacakmış, ben de aldım bizim yusuf’a verdim, ne var bunda?
<gideremeden alevlensin> niye seni arıyor!! ne samimiyetin var onunla!!
<beni yak kendini yak her şeyi yak> seviyoruz birbirimizi tamam mı!! artık aramıza girme!! ehehehee şakaaoohaaaaaaa!!! dur tamam ya, aaahhh!!

<unknown command> sen artık beni sevmiyorsun!
<allahın adını ver> off offffff
<nuclear launch detected> ayrılmak mı istiyorsun? ayrılmak istiyorsan söyle, anlarım!
<allah yarattı deme> ophuaaaaaaa!!!!
hay allah cezasını versin ! istekleriyle sizi yormuş, ilişkinizi yıpratmış sevgilidir.

hayır ben de de vardı bitane ordan biliyorum. bazen öyle çok saçmalıyorlar ki, hayrete düşmemek elde değil. madem kendimden yola çıktım, kendimden bir örnekle sonlandırayım entryimi.

çok kıskanç olduğu için, sürekli sorularıyla beni boğar, istekleriyle intiharın eşiğine getirirdi. evet çok ciddiyim. sırf sinirimden ama.

sinemeya gitmek üzere buluştuk. filmimizi izledik, mısırımızı yedik.. yemeğe de gittik. saat 20:00 gibi artık gitmem gerektiğini bir arkadaşımın mesaj attığını ve beni beklediğini söyledim. hiç nefes almadan, bir ezberi dile getiriyormuşcasına şunları sıraladı aynen aktarıyorum;

+nereye gideceksiniz?
+neden bu saatte?
+nerde bekliyormuş?
+niye bekliyormuş?
+kim bu?
- arkadaşım dedim ya !
+hangi arkadaş, ben neden tanımıyorum, nerde tanıştınız ne demek oluyor bunlar falan.
sanane. arkadaşım işte, ötesi var mı nerde tanışmışmışım bütün bunlar ne demek oluyormuş. benim bir arkadaşımla bulışmam için özel bir durum mu olması gerekiyordu gerizekalı.
daha da ileri gidip sokak ortasında bağıra çağıra sorguya başladığı gibi tam otobüse binecekken ben de geleceğim diye tutturur.
gel gel tabii. ama burada niyet çok önemli benim için. niye geliyosun? böyle bir sevgilim olduğu için utandım resmen. ve ayrıldık. istekleriyle sizi kısıtlayan bir sevgiliniz varsa derhal terkedin.
ilgiyi seven sevgili türüdür. dikkatinizi çekmek için sürekli istek sıralar. hayal dünyası çok geniştir.
(bkz: sevgilisine dakika başı durum raporu veren erkek)
kendisini her an bitirmek icin ugrasan sevgili.
hala "sevgili" dendiğine göre, kafasının ütülenmesinden hoşlanan bi sevgilisi olan sevgilidir.
yoksa yerdi herhalde tekmeyi.