bugün

ilaclı sampuanlardan bi haber yasayan, cahilin önde gideni kadındır. vurun ölsün.
mağarada yaşayan kadındır.
en doğrusunu yapan hatun.
o uyuz ilaçlı şampuanlar kimi bünyelerde alerji yapar, kimi kadınların saçında ise etkili olmaz...
tabi bunu bilmeyen cahil kesim de hatunu yerden yere vurur.
ilkokul ortaokul zamanlarında binlerce kez bitlenmiş biri olaraktan kafayı kazıtmaktan önce bi sinek ilacı denemenizde fayda var diyebilirim aslında...
saclari daha gur cikacak olan kadindir.
saçlarını kazıtıp marjinal görünebilecek hatun kişisidir.
o yaşta nasıl bitlendiği hiç de sorgulanmayan kadın. gerçi belli bir yaştan bahsedilmiyor da benim aklıma 25 30 yaşında kocaman bir kadın geliyor. çocuklarında vardır da bulaşmıştır hani anlarım da, başka türlü nasıl bitleniyor lan bu kadın.
ilkokuldayken annemin üzerimde gerçekleştirmeye çalıştığı eylem. *
muhtemelen evinde evcil hayvan besleyen kadındır. Saçını kazıtacak kadar rahat bir insandır , ( türbanlı değildir , evcil hayvan beslemez çunku onlar evin içinde gunah olduğunu düşünürler ) bu kadar rahat olan ve kedilerle haşır neşir olan kadın cihangirde oturuyor olabilir , hatta o kişi firuzağa hemen arka sokakta sarı binanın 2. katında oturuyo olabilir . Tamam daha da uzatmaya gerek yok . Bu kişi benim salak kuzenimdir . saçını kazıtmasıyla birlikte kendine taksimdeki emo lara benzer bi goruntu vermeyede çalışmıştır sırf sırıtmasın die goruntu ama onuda becerememiştir . yaşı biraz buyukce oldugundan emo larda dışlamıltır onu. şimdiyse eskisi kadar olmasada uzamıştır saçları, şekerleşmiştir önceki haline göre. ama yakın zaman da başka bir abukluk yapar buyuk olasılıkla ve ben yine sözlükte afişe ederim onu memnuniyetle.