bugün

Tadından yenilmeyecek bir olaydır. Kimine göre fantazidir ama yaşayan bilir. iki kişinin yanağınıza öpücük kondurmasından tutun kıskançlık olmadan gerçekleştirilen tarifsiz sekse kadar her deneyim heyecan vericidir. Biriyle daha yakın olursunuz, sorun değil. Diğeri kıskanmaz. Zaten o ikisi hiç ayrılmayacaktır, terkedilecek siz olursunuz. Uzatın uzatabildiğiniz kadar ki bu deneyimi yaşama şansınız 1/250000'dir ülkemizde.
https://clyp.it/p4tckewp
var olan bir şeydir. bu konuda sesli entry girmişim ama silinmiş sanırım.

biseksüel kızlar da aslında heteroseksüel kızlar gibi aşık olduğunda yalnızca tek bir erkeği seviyor. yani bundan bahsetmeye bile gerek yok sanırım. ancak sözlükte her biseksüel kızın başka bir kızı yatağa alacağını düşünenlerin sayısının fazla olduğunu düşündüğümden ötürü bu konuya girdim.

eğer arada aşk yoksa, bir biseksüel kız hem seni hem de başka bir kızı isteyebilir. bu durumda istediği kız da hem seni hem de onu istiyorsa üçünüz birlikte olursunuz. bunun olabilmesinin tek şartı arada aşk olmaması ve ikinci kızın da biseksüel olması. yoksa olmaz.

eskiden birlikte olduğum kızın biseksüel olduğunu bir süre sonra öğrenmiştim. ardından beni sevdiğini ve başka bir kız istemediğini söyledi. ben de şu zamanın aksine o zamanlar başka bir kızı istemediğim için aşk yaşadık. yani özetle; heteroseksüel kız heteroseksüel erkek ilişkisi gibi bir şey oluyor bu. biseksüellik ise yalnızca estetik anlayışta kalıyor. mesela yoldan bir kız geçse ikimiz de onu beğeniriz. bu estetik bakış açısıdır. ama gidip ondan hoşlanıp ilişkimize devam etmeyiz ikimizde. bu aldatmaktır.

biseksüel kızların tek erkeğe olan aşkı konusu kısaca böyle.