bugün

şu hayatta, tek var olabildikleri yer, sözlük vb sanal ortamlar olan, acınası, zavallı kişilerdir.
silinir silinir gelirler yeniden ve gerçek hayatta tek kelime edemeyecek kadar aciz oldukları halde, buralarda eser ve estirirler maşallah.

ulan hiç mi üşenmiyorsunuz, o kadar uğraşıyorsunuz?
yedek nickler, ona buna bok atmak için girişilen ciddi çabalar falan... *
nal seslerinin sol frame'den eksik olmadığı yazarlardır. fake denir, efendim troll denir, denir allah denir...

pek tabii gereksizdir. insanlar aklı başında, kimsenin düşüncelerine saygısızlık etmeden, saçma sapan şeylere saldırmadan yazsa olmuyor çünkü. illa ki atılacaklar, ardından da deja vu.

sözlükte reenkarnasyon başladı.*
troll olma sevdalılarıdırlar, son zamanlarda yine sayıları artmıştır, hemen hepsi, sözlüğü çok iyi tanıyan tiplerdir ve bu yüzden kendi bilindikleri nickle değil, fake dediğimiz, uyduruk, sahte nicklerle gelir, bilinçaltını ve içinde birikmiş, irini, kusmuğu, sözlüğe dökerler.
bir de kendilerini zeki zannederler, halbuki, herkes bilir kimin ne olduğunu.

biri gelir, necip fazıl türk düşmanıdır der, öteki gelir, nazım hikmet vatan hainidir der.

bana göre ise bu adamlar;

nazım'ın tabiriyle, köpek dölü
necip fazıl'ın tabiriyle, kubur faresidirler.
sözlüğü hipodrom sananlardir.

(bkz: ayril da gel ayşe) *
bunu ezikliğe, asosyalliğe, gerçekte hiç arkadaş sahibi olmamaya filan bağlayanlara tavsiyem gitsin liseyi tekrar okusunlar. psikoloji dersleri baya faydalı olur kendilerine. hemen hemen her lisede var artık. her olayı papağan gibi ezikliğe bağlamazlar en azından. yeni sebepler öğrenirler. ya da belki bu konuda bilip bilmeden yorum yapmayacak kadarcık birikime sahip olurlar en azından.

gerçek hayatta tek kelime edemeyecek kadar aciz olmaya nasıl bağlandığını ise aklım havsalam almaz benim. cümlenin sağına soluna necip, nazım eklemekle bu acziyetten muaf olmak pek mümkün değil gördüğünüz üzre.
çok yönlülüğün boktan göstergesi.*
koşturanların efor sarfetmeleri gerekmektedir.

niye?
çünkü aynı ip ile iki farklı nick giriş yaparsa ikisi de uçuyor. öyle değil mi kurban?

yani bir adamın birden fazla nickle yazması sürekli modeme reset atmasını gerektirir ki bu da efor sarfetmek gerektirir.
o yüzden fanteziye gerek yok.

atına deh diyen
yazar ismi söylerdim ama rencide olsun istemem. ha ilk yirmi entry epey uğraştırıyor doğru ya doğru.

varolmak sancısı yaşıyorsa ne mutlu ona.

-ölüyoruz demek ki yaşanılacak-
Sözlük fetişi olabilirler.
arka sokakların ilk sezonunda bir cümle duymuştum hepte kulanmak istemişimdir bugüne nasipmiş; ''- bağırsaktaki posadırlar''
memleketi ankara olan yazarlardir.

(bkz: atim kara)