kimse tanımadığı birine,gece saat on civarında kulaklığının birini vermez,aynı banka biri oturdu mu başka banka geçe insan rahat hissetmek için kendini.yani yemedik bu hikayeyi.
şarkının shine on you crazy diamond olma olasılığı yüksektir.
bebegiyle karnindayken paylaştığı müzigi dogduktan sonra da sevdigine tanik olan bir annenin basindan geçmiş bir eylemdir.
boyları nasıl ayarladınız? hayır ben 190 olduğumdan hayal ederken, sağa doğru eğildiğimi falan hayal ettim çocuğun kulağına kulaklığı verebilmek için. yarım saat öyle durunur mu lan? ha gerçi kablo uzunsa sorun yok.
geçen minibüste yolculuk yaparken * geçen gün minibüste giderken yanımdaki çocuğun annesine "bende dinlemek istiyorum" demesiyle başladı. annesi "kulaklığım yok evde dinlersin" * demesiyle çocuğun yüzü düştü. beni dürtüp "dinleyebilir miyim" dedi. kıramadım tekini ona verdim. eluveitie dinlediğimi ve bunun çocuğun psikolojisini bozacağını çocuk inerken bağırmasından ve sağ sola saldırmasından sonra anladım. kötü mü yaptım iyi mi anlamadım.
Entry Nick uyumu olabilir, kurgulanmışta olabilir...
Fakat insanın içini ısıtan bir hikaye...
Bazı yazarlarında yaptığı yerden yere vurulmayı kesinlikle hak etmiyor...
Olay kurgu da olsa yillar once canakkalede bahsi gecen kayaliklarda Muzik dinledigim icin o cocuk belki bendim. Bir cocukla ayni muzigi paylasmak hic fena degildir ben yegenimle ceza dinliyorum birlikte soyluyoruz, cezayi da sevmem ama yegen seviyor napcan iste ona eslik etmek hosuma gidiyor.
Bu arada not sopar degilim ama yanima yaklasip ogrenciler para isterse hic esirgemem veririm parami sigara almamak kaydiyla derim ama dinlerler mi bilmem.