bugün

şahsımı ve benim gibi düşünen birçok insani ziyadesiyle düşündüren moral bozucu durum.

yahu şu illeti bi kapayım diye yapmadığım şey kalmadı. yok arkadaş, bi türlü kapamıyorum. hala turp gibiyim.

ulan kaç kere bim kapısına dokunup parmağımı mi emmedim, otobüs tutamaçlarıni mi yalamadim, ne yapsam olmuyor, kapamıyorum virüsü. en son yerden maske toplayarak eve götürdüm ve dikip havlu niyetine kullandım, yine olmadı...

allahim sen yardım et.
(bkz: derdin ne aslanım)
saçma sapan iğrenç şeyler yapmana gerek yok git bir pandemi hastanesine yoğun bakıma giremezsin de göğüs hastalıkları servisinde falan vardır gir bir corona teşhisli hastanın yanına yaklaş yüzüne bir hoh yapsın sana, sen de derin bir nefes çek tamam bu kadar basit.
böyle düşünen malın birisi amerika da covid 19 partisine katılmış daha sonra virüsü kapıp 1 hafta içinde geberip gitmiş. bu embesil sanıyor ki ben spor yapıyorum sigaram yok bana bir şey olmaz umarım dışarı çıkınca virüse yakalanır geberirsin ezik.
Siz çıldırmışsınız.
(bkz: başlık nick uyumu)

Saçmasapan şeyler.
Yaşamak zorunda kalmaktır.
Dur şunu da çok isteyeyim bu da olmasın.
Arayan belasını da...
(bkz: tertemiz delirmek)
Daha çekeceğin dertler var nereye Corona oluyorsun??
Aradığını bulmazsın bu bir kuraldır.
Sen kac o seni bulur.
bunun bence espirisi olmamalı acı veren, nefes almadan ölmenize sebep olan bir hastalığı goy goy yapmak yavşaklıktır.