bugün

bunda ekşi sözlük yönetiminin izlediği yönetim politikasını da hesaba katmak gerekir. Ekşi sözlük sahip olunan bazı görüşlerin en aşırılarını kurulduğu zamandan bu zamana kadar içerisinde barındıran ve o yazarları kollayan bir yönetim içerisinde bulunmuştur. Bunun yanı sıra islami yönü ağır basan, türk milliyetçisi olan yazarlarını da ilk fırsatta şutlamıştır içerisinden.

Ama islama küfredene, pkk yı övene, aşırı sol örgütleri kollayana pek dokunmamıştır...

Yani aslında sorun ekşi sözlük yazarlarının tümünde değil ekşi sözlüğü yöneten zihniyettedir.

Uludağ demokratik değil diyen kötü diyen gelip buraya bir baksın... Burada herkes var, her fikir. Aşırı komünisti de yazıyor islamcısı da. ama hassasiyetleri doğru yönetiyor sözlük yönetimi.

ek olarak herkesi memnun etmekte çok zordur. dünyada böyle bir yönetim şekli yok. bazen hepimizin itiraz ettiği şeyler oluyor.
ilgili mecra yönetimi bu tür davranışları hoş görmekte ve el altından desteklemektedir de o yüzden soysuz denilmiştir. Şimdilik soysuz denilmekle yetinilmiştir.
keşke gerçekten sadece troll yüzünden herkese soysuz deseydi, deseydik.
bir troll bunu yapar, anlarız. ama troll olmayan ama her fırsatta dine, kültürümüze, sosyal değerlerimize, milli beraberliğimizi sağlayan ve koruyan değerlerimize saldıran aklı başında(?) yazarlar? onları ne yapacaksın?
eğer bir troll kalkıp milyarların değerine hakaret ediyorsa bırakın onu anasını dahi beton kırıcı vibratörle sikmek lazım. ha biri de kalkıp bir troll yüzünden üç beş tanesine soysuz demişse,ne var ki bunda kardeşim, o pezevenk hakketmiştir ki söylemiştir. siktiri boktan bir sözlükte yazı yazan sikimsonik bir yazarımsı için, üç günlük dünya da kendimizi üzmeye veya kırmaya değer mi. böyle piçlerin koy götüne rahvan gitsin..
(bkz: soysuzekşisözlük)
"allah iyiyi güzeli emreder, elhamdüllilah Müslümanım" deyip senin gibi düşünmeyene ana bacı, akla hayala gelmeyecek küfürler eden tiptir aynı zamanda..

ben hep merak etmişimdir "güzel ahlak güzel ahlak" denilen bir dine inanıyoruz diyenlerin, en bilinmez, düşünülemez küfürleri nasıl edebildiklerini.

türbana laf edenlere "herkes istediğini giymekte özgür" diyenlerin, din konusunda kendisi gibi düşünmeyen herkese "aha inancıma hakaret ettin" deyip, küfür etme, hatta yok etmeyi isteme hakkını nereden bulduklarını da merak ediyorum...
çaylaklık sırasında beklerken yaşlanmış olabilir.