bugün

sevgili dnr'den aldığım günlük.Bu sabah i pohone mi nin sesini duymadığım için okula geç kaldım sağolsun hiçbir hizmetçi beni uyandırmadı. gerçi babam helikopteri hemen getirtelim dedi de benim zaten ilk derse girme konusunda havamda olmadığım için kabul etmedim. her zamanki gibi şöför beni bıraktı .okula gittiğimde berkecanında umrunda deyildim normalde geç kalsam 555 sms atardı aşkom nerdesin derdi.ama şimdi o çisilsu olacak 1000 tl lik ucuz ayakkabı giyen çarpık bacaklı kız yüzünden beni unuttu halbuki biz onunla çılgınlar adasına tatile gidecektik.ama benim intikamımda ağır oldu yan sınftaki tayançla flörte başladık hatta okul çıkışı starbucksa gittik. tayanç bana çok beğendiğim 3550 avroluk uguana derili çantayı aldı zaten tayançın babası en az benim baban kadar zengin.Annesiyle benim annem alışverişte bibirleriyle yarışırlar.yani tayançlarla aynı cemiyetin çocularız bizz anladınmı günlük hem zaten berkecanın annesi hiç elmas takmıyo aynı çisil su kesin giydiği ayakkabılarda 2200 dolarlık ucuz şeylerdi. a bide günlük tayanç bana dedi ki seni ferrari arabam kadar seviyom bende ona seni serisini aldığım conversler kadar çok seviyom dedim. çok mutluyum günlük neyse ben yeni aldığım elbiselerimi hizmetçilere dolabıam yerleştirmerini söyleyeyim .bu arada babam duymasın 25bin tl ödedim onlara.çavvv
sevgili günlüksu

bugün berke ile midpoint'de dondurma yerken gözüme bi kız çarptı. şöyle bir süzdüm ve bir ceylan gibi seke seke lavoboya koştum. çünkü pişti olmuştum. ama nereden bilebilirdim ki mango torbasının beni kurtarıcağını..
evden çıkmadan önce torbam şiş dursun diye içine bir adet bluz atmıştım. hemen değiştiriverdim üzerimi. mutluydum. büyük bir rahatlamayla yerime oturdum, büyük güneş gözlüklerimi taktım ve berke'ye hesabı ödeyebileceğini söyledim.