bugün

ciddi boyutta yüzsüzlük demektir. git dışardan al üstüne istedğin kadar sos sık, garnitur at yine o kadar etmez. ya bu parayı veren kerizlere ne demeli?
-yeni bi mekan açılmış süper makarna yapıyolağğmış.
+aa hadi hemen gidip kazıklanalım.
soygundur. akp'ye gelmeyi akıl edemeyenlere müstehaktır.
mantıklıdır.

makarna deyip geçmeyin evde annenizin salçalı makarnası ile kıyaslamayın, onun içine kullanılan özel soslar ve ebenizin bilmem neyi yok lan olmadı yapamadım 35 tl vermeye ikna edemedim sizi, tamam kapatıyorum dükkanı siktirin gidin.
Önce makarnayı haşlıyorlar,sonra o haşlanmış makarnaya bildiğimiz domates sosu,biraz garip baharatlar,az da kaşar koy.sonrada ilginç bir italyan ismi koy..

en sonunda da taş çatlasa 3-5 lira maliyetli yemeği,30-40 dan sat...
hesabın yanına bahşiş bırakmadığınızda, üzerine harika küfürler yenilen mekanlar biliyorum.
en az 10 lira da bahşiş bekler onlar.

biz hep 50 liralık yiyoruz.
statü meraklısı insanların bir tabak makarnaya 35 lira veremeyecek kişiler ile aynı ortamda görünmemesi bedelini çıkarttıktan sonra 2 lira olan yemektir.
Yazıktır okadar para verilmez bir makarnaya git a101den al yap ye daha güzel olur çünki sen yapmışındır daha değerli gelir sana benim Yaptığım yemekler hep en değerlidir benim için.
yiyecek olan enayi düşünsün kardeşim bize ne ya. 1 paket boru makarna, 1 kaşık tereyağı, 1 domat, 1 de biber le kendi yaptığım makarna bana daha lezzetli geliyor. hem yapması da zevkli.
35 liraya makarnanın hasını yemeğin de kralını hazırlarım lan ben .
bir de hazır sosları alıp döküyorlar üstüne .
vicdansızlıktır.