bugün

evet recmdaşlar bildiğiniz üzere bu ölü seviciler, kendilerini ultra müslüman addettiklerinden dolayı ister istemez hareketleri insanın dikkatini çekiyor...

benim de öyle oldu.

bir r4biacı türbanlı bacıyı hamamda çok afedersiniz ama anadan üryan hiç bir utanma zerresi göstermeksizin bıngıl bıngıl dolaşırken yakaladım.

tanrım! bu nasıl bir çelişki böyle? ben bile son derece aydın olmama karşın anadan üryan arlanmaksızın dolaşmayı edepsizlik sayarım!

usulca yanına gidip,

"pardon ama az önce arkadaşınızla konuşmalarınıza şahit oldum. arkadaşınız sizi keselerken, elinizle 4 yaparak müslüman kardeşleri desteklediğinizden bahsediyordunuz. kusura bakmayın ama madem 4-4'lük bir müslümansınız bu haliniz ne?"

diye sordum... sakindim.

o birden celallendi,

" sana ne be pis kafir! pis atatürkçü! defol!!! r4biacı olmayanlar atayizttir. sis köpekler isteti diye mursi düşmes! hem memelerimden sana ne? istediğim gibi sallaya sallaya gezerim pis kemaliz kafir!"

şaşırmıştım... bu kadar tepki beklemiyordum. üstelik bu kadının memelerini bana doğrultup müslümanlığı savunması da midemi bulandırmıştı.

hemen oracıkta recm edip, buhar odasına girdim. rahatlamıştırm. tüm gözeneklerimin hamamdan bir mikrobu yok etmenin verdiği hazla açılmasının zevkine vardım...
Gözeneklerinin fazla açılması sonucu halüsinasyondan halüsinasyona koşan yazar beyanı. Kapatın efenim.
çelişkiye şahit olmaktır.

demezler mi bacım bu ne hamam bu ne lahana turşusu diye?
görsel
islami devalüasyon kokulu bir cümbüştür adeta...
atatürkçü orospu görünce bütün atatürkçüleri kahpe saymak gibi her kesimde çeşitli kişiler olacağının kanıtıdır.
kendisine gidip bunun ayıp olduğu ve savunduğu ideolojiye bağlı kalması gerektiği, eğer kalmasa recm edileceği söylenmeli nazikçe ikaz edilmeli ve bu yanlışından caydırılmaya çalışılmalıdır.
normal bir durumdur. bi yerde nötr yapması lazım.