bugün

(#10672091)işte budur.
biri ile bakışırken dengenizi kaybetip düşmek..
Otobüste kusmak.Bu durum mide bulandırıcı...Düşünmesi bile midemi bulandırdı.
akşam hava karardıktan sonra, herkesin yorgun olduğu, otobüsün tıslama sesleri dışında bir ses olmadığı anda, günün verdiği yorgunluğun etkisiyle uyuyadalmak ve uyurken şiddetli bir şekilde ossurmak ve o sesle uyanmak.. sonra terlemeye başlamak, gözlerin dolması, kalbin hızlı hızlı çarpması..

edit: bu olay %100 gerçektir.
uyuyakalıp sayıklamaktır.
freni patlamış kamyon misali giden servis arabasını hostun yakalama çabası neticesinde soluğu şöforun yanında almaları.
evde uzun bir tuvalet molasından sonra hızlı bir şekilde çıkıp otobüse yetişmektir. neden mi? eteğinize yapışmış tuvalet kağıdıyla genç yaşlı herkesin dalga konusu olursunuz.
(bkz: el ele tutuşmak)

burası seks otobüsü değil beyler, ayağınızı denk alın.
karnesi hep takdir olan ben ilk kez karneme 1 getirmişim.yok yanlış söyledim hoca 1 vermiş. okulda bi köşede sessiz sessiz ağladım herkes dağıldıktan sonra bindim otobüse eve gidiyorum. otobüsün pencereleri de açık elimdeki karne uçtu kapıya kadar geldi bi bayan yakaladı baktı al karnende de bir varmış dedi. hem uçtu hem sıçtı.
iğne atsan yere düşmeyecek bir ortamda birinin sessizce osurması ve osuran kişinin ilk olarak camı açma ve açtırma çabası.
istemeden sesli osurmak.
pet şişeye işemek zorunda kalmak.*
Kiz arkadasini operken iett soforunun ahlak polisi kesilip, salak sacma bagirmasi ve otobusten kovalamasi...

Rezalet iett'nindir.
Nahif bir hanimefendi dostlarıyla biraz sohbet etmek ve kitap fuarına uğramak için hazırlanır. Nahif ellerine nemlendirici surup dışarı çıkar ve bir toplu taşıma aracına yani konunun geçeceği otobüse biner. Yanında iki arkadaşı elleri poşetle dolu hanımefendiye kimse yer vermediği için ayakta yan konumdaki direğe tutunmuş seyahat etmektedir. Ve şöförün ani bir freniyle sarsılır. Sağ tarafta ters duran ve onunde korunak olmayan iki koltuk durmaktadır. Nemlendirici ve ellerindeki yüklerin etkisiyle nahif hanimefendinin eli kayar.

Burdan sonrası üç sahnedir...

Ellerin kaymasına mütekabil geriye doğru savruluş...
Koltuktaki adamın kucağına oturulması, ayağa fırlanması...
Ilk durakta otobüsü terkeden bir hanimefendi...

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
böyle kendini tutamayıp ortalık yere kusmaktır heralde. 5 yaşında okul gezisine giderken yapmıştım ondan sonraki yaklaşık 20 yıl daha da otobüse binmedim. yeni yeni kusmamayı öğrendim de biniyorum artık
Fordlamaya calistigin kisinin seni farkedip onunu dondugu anda seninde onun hatun olmadigini farketmen.yakalandigina mi yanarsin,er kisiye mi yanarsin,dayak yedigine mi..
(Yasanmamistir,yasanilmamasi dileklerimle)
otobüsten tam inecekken bir kadının poposuna yanlışlıkla el teması ve yanında duran kocasının durumu görmemesi için edilen dua ve kadının bakışları arasından otobüsten inmek en rezil durumdur heralde.
bir erkeğin ter kokusunu çekmek zorunda kalmaktır. (bkz: ııyy erkek)
orta kapıdan girenlerin uyanıklık edip paralarını vermemesi üzerine kaptanın bağırıp çağırmasıdır. bu kargaşanın üstüne bir de kavga çıkmasıdır.

yaşanmıştır.
kusmak..
virajda arkadaki bağyanın üstüne devrilmek olabilir.

başıma geldi, oradan biliyorum.
arkanızda oturan çiftin yol boyunca seviyesiz bir şekilde tartışmasıdır.

mecburen dinlediğim kadarıyla bunlar boşanmışlar, ancak bir sebepten dolayı hala görüşüyorlarmış. hatta kadın kendine yeni sevgili bile yapmış bu arada ama tabii ki eski koca içten içe kadını hala kıskandığı için, boyuna pislik yapmakta. bu arada seviye düştükçe düştü, rezilleştikçe rezilleşti.

en son bıraktığımda adam kadına sinirli sinirli ve yüksek sesle, nasıl, iyi miydi bari diye soruyordu. kadın da sana ne filan diyordu. ama öyle böyle değil, düşünün o kadar sesli tartışıyorlar ki, otobüsün arka yarısı tamamen duyuyor bütün konuşmaları. özellikle yaşlı teyze ve amcaların cık cıklamaları eşliğinde maltepe'den kadıköy'e kadar süren berbat bir yolculuktu.
kızların uzun eteklerinin henüz merdivendeyken hareket eden otobüs şöforunun kapıyı kapatma sırasında, kızın kapıya sıkışıp, eteği çekince yırtılmasıdır.
not:o anda bir bey olarak hem kıza üzüldüm, hemde yüzüm kızardı. bakamadım suratına. şoför beyler biraz sakin bekleyin millet kapıdan insin. bokmu var. 20 saniye geç hareket etsen.
otobüsteyken ceyhun u dinlemek güzel şey, rezillik neresinde bu olayın peki? gülmemek için tutarsın kendini ama olmaz. kulaklık kulağında, ceyhun yine yaptı yapacağını, illa ki güleceksin, hem de elini ağzına yüzüne götürerek. gülmek ile gülmemek için kendini sıkmak arasından kalırsın, ve o yüz şeklin, o tipin, o halin çok kötüdür. hele hele karşında biri varsa, istemeden göz göze gelip de ona doğru gülersen eyvahlar olsun. ya sapık bi adamsa? ya kompleksli bi kadınsa? tam bi rezillik yahu.
Dekolte giyen bir bayanın eğildiğinde göğüslerine bakarken şeyinin kalmasının farkedilmesi.
güncel Önemli Başlıklar