bugün

9. Sınıftaydım bir kız benden hoşlanıyormuş bir kaç hafta bakıştık sonra arkadaşlarını yolladı 3 kız etrafımda toplandı kızın hakkında ne düşündüğümü sordular bi anda bacakları çok güzel diye çıktı ağzımdan kızlar arkalarına bile bakmadan uzaklaştılar yanımdan bi an ağzımdan çıkıvermişti oysa. Uzun süre bakamadım kızın yüzüne
Utanan erkek mi? Varmiymis? Tarih olmadi yani eminsiniz? Bizim bu metrolarda bacagini ayirarak oturan turk erkegi utaniyor mu?
bir gün her zaman ki gibi samimi bir şekilde muhabbet ediyoruz, tek farkı ortamdaki tek erkek olmamdı.

ulan ben dalmış, yaşadığım bi mevzuyu anlatırken bizim ki çıktı;

-Sen var ya çok güzel konuşuyorsun. Ne anlatmak istediğini gayet net anlıyoruz. Diksiyonun güzel. Sabahtan akşama kadar konuş, bir şey anlat seni dinlemekten bıkmam şahsen..

Haydeeee.
Çalıntı başlık. inci sözlük. Gözümüzden kaçmaz.
benden otobüsteki camı açmamı istediğinde kahrolası camın inada bindiği, beni utandırdığı, püüühh senin erkekliğine dedirttiği andır. sonrasında da ' olur öyle şeyler neyse ' demiştir. Allahtan havasızlıktan kıza bir şey olmadı yoksa bu veballe bunları buraya aktaramaz olurdum...
insandan insana değişen durumdur Boxerlı olduğunuz andır.
otobüsteyken osurmak...
arkadaşlarla toplanmış bir şeyler içiyorduk. yanımda da çok samimi olduğumuz bi hatun var. onunla konuşurken gözüm birden göğüs dekoltesinde takılı kalmış. ama baktığımı da görmüyorum bilinçli değil yani. gömleğinin düğmesini düzeltmesiyle kendime geldim ve yüzüm kıpkırmızı oldum. gözüm dalmış ya demeseydim daha iyi olurmuş sanki. neyse ki inandı da gülüp geçti. *