bugün

yine herkesin duayen olduğu, piç kerrre piç olduğu bir başlık.

her fırsatta ağzına alıyorsa hoşlanıyordur. isminizi.
Süreli mesaj atıp ne yapıyorsun nasılsın der. Görüldü yaparsanız mesajına neden yaptın der. Kısacası umurunda olursanız onu kazandınız demek.
Omuz atıp kitaplarını düşürüyorsa sizden hoşlanıyordur.
mesaj atar bi ilgili olur. Aynı okulda yada iş yerındeyseniz surekli sizin olduğunuz yere damlar.
Size sövüyorsa hoşlanıyordur.
Hatta annenize sövüyorsa annenize anne demek istiyordur.
bir keresinde kızın bana değer verip vermediğini test etmek için kantinde borç para istemiştim su almak için.
valla lazım veremem demişti. eğer gurur yapmazsan koçum bu tarz basit yollarla kızın seni umursayıp umursamadığını anlayabilirsin.

belkide gerçekten lazımdı. 50 kuruş lan ne lazımı amk.
Bir çok yolu vardır ama hoşladığını direkt söylemeyen kız vurduruyordur. Kız dediğin çıkartır vurur masaya çat çat hoşlanıyorum lan der.
Yüzünü ekşitip diğer yöne bakıyorsa hoşlanıyor demektir. Ama nazlı olabiliyorlar. Siz ısrar etmekten çekinmeyin.
Sen ona bakınca yüzünü başka yöne dönderip sırıtıyorsa geçmiş olsundur yarın istemeye gidebilirsinizdir.
tatlı tatlı göz kaçırması.

hele ki kaçırdıktan sonra tekrar bakış atarsa aşk yeniden akdenizin tuzu gibi, dırırırırm.
Eşek olmamak, mal olmamak.
Sana bakarken burnunu karıştırıyorsa kesin verecektir. Öğrenin bunları oğlum.
dengesiz bir kız ise mümkün değil anlayamazsınız.
*
senden hoşlanıyorum dediyse hoşlandığını düşünebilirsin. aksi halde işin ucu ben seni arkadaş olarak görüyoruma gider ve sen de burda anlatılanların herkeste aynı çalışmadığını anlarsın.
Günaydın mesajı atıyorsa hoşlanıyordur.
Anlayamazsınız...
Bir yere davet etmektir.

Örneğin dışarıda birlikte bir şeyler yapmayı teklif edin. Yemek, sinema, bowling... Aklınıza ne gelirse. ilginç bir aktivite olması daha iyi tabii.

itiraz etmeden dediğiniz gün ve saatte geliyorsa hoşlanıyordur.

Dediğiniz gün ve saatte gelemiyor ama hemen başka alternatif sunuyorsa hoşlanmaya çok meyilli.

Dediğiniz gün ve saatte gelemem deyip susuyorsa hoşlanmıyor. Bu kadar basit.

Kadınlar sevdiği Adamın yanında olmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz, gerekirse bütün işi gücü bırakıp yine gider.
Günaydın mesajı atıyorsa olmuştur o iş, resmiyete dökmenize kalmış.
Sözlükteyse eğer açık oylayıp üzerine favlıyorsa yine bitmiştir o iş, hayırlı uğurlu olsun.
saçıyla oynaması , suratının kızarması ,konuşurken saçmalaması bu sebepler yeterlidir bence.
Seviyosa hoşlanıyordur. Ehe
şişko/çirkinse kesin hoşlanıyordur.
Günaydın mesajı atması. Atıyorsa yürüyün bilader, olmuş o iş.
gözlerinden anlaşılır. nasıl oluyor derseniz bilmiyorum. aslında simsiyah ama ışıldıyor. siyah karanlık değil midir? bazen değilmiş demek ki. baktığınız hangi şey aynı anda hem siyah hem beyaz olabiliyor?
Her söylediğine gülmesi.
Bir erkek olarak çok zor anladığım yollar. Ama çok da gerek yok, onlar bir şekilde ısrarla belli ediyorlar hoşlandıklarını.

Yine de göz göze konuşmak derim. Böyle geçici değil saatlerce göz teması kurarak konuşmak. Hem romantik hem de ciddi. Bir de gözleriyle gülüyorsa...