bugün

Genellikle demiyecem.Herzaman dediğim şeydir.Ey kızlar bunlara alıştırdınız bizi.Belki cidden iyi olsa bile erkek siz yinede her ders yanınıza oturan berkecanlarla muhabbet ettiniz.Bizi görmezden geldiniz.
Sonrada bahsettiğin konuda ki erkeklerle evlenmek için kuyruğa girerler.
görsel
bence bana bakmazlar
O adamın özgüvenini bayağı bayağı yemişlerdir. Yazık o adama.
özgüven eksikliğinin göstergesidir.
işte hep bu yüzden evde kalıyor insanlar.
görsel
bu tipe kim bakar.
7/24 düşündüğüm tek düşünce. kız bana ne kadar ilgi gösterse bile yinede içimden geçer(ki bu olay 1 kez oldu ve 1gün anca sürdü demekki doğruymuş).
arasıra da hayata ana avrat sövme ve kadere isyana kadar giden bir düşüncedir tehlikelidirde.
Haklı demektir. Etrafında yüz bin tane Yavşak varken neden baksın.
Benim o..ama kızın güzelliğinden falan değil,Tengri'ye şükür tipimden memnunum..ama kızın hal ve hareketlerinden Asalağın teki olduğu o kadar belli ki,15 dakikaya kadar yanına kaliteli bi Alman yada italyan arabası anahtarlık olan tipsiz bi herifin gelceğini adım gibi biliyorum,öyle de oluyo..üzülüyo muyum?hayır..komikler sadece,fuhuşun legalleşmiş,şekil değiştirmiş halini yaşıyorlar sadece
abazanın bilinç altıdır. gördüğü her bayanı "bunu götürebilirmiyim" gözüyle değerlendirirse, reddedilmesi genellikle kaçınılmazdır.
Kendini bilmektir.
üstüne bi de rahatsız etmeyeyim,sapık-tacizci damgası yemeyeyim diye yolumu değiştirir oldum. kendimi frankenstein gibi hissediyorum.