bugün

bi'gün:
bugün garip bir şeyler oluyor... bu kadın bir şeyin peşinde ama ne yapmak istiyor anlamadım... bunu eve almasamıydık ne? şu siyam da çok snob ya, hiç yüz vermiyo... o ne dur koşim şöyle biraz da dikkatini çekeyim...
hhoooopppppp...
dur lan nereye gidiyoruz, hoppalaaaa, burası karanlık oldu, lan sallamayın, aha siyam da burda, gel yavrukusum gel acimayacak ehe ehe... ama nereye gidiyoruz lan biz?
aha kapı açıldı... neresi lan burası... kim lan bu sakallı, bunları da mı eve alacam yaaa! bak ya köşelere oturmuşlar... bu ne lan, dur şuranın altına bakim fare falan vardır belki.... yokmuş mına koyim...
siyamım nerde lan? aaa balkon var lan burada... atlasam mı? şu siyama tıklamadan atlamıyım en iyisi... aha sakallı üstüme geliyo, yabani mi lan bu? hııırrrrrr git hıııırrrr... bırak lan beni ayı...

bi' başka gün:
sıcak sıcak sıcak bu ne lan, siyama tıklayasım da yok hiç, aha bişi var şurda vııınnnnnnnn... yokmuş lan... şurda bişi var vınnnnn... yokmuş lan aha şurda var sanki vınnnn yokmuş lan... sıcak lan sıcak... dım dım dım daha da sıcak olacak... bak orda bişi var bence vıııııııınnnn... yokmuş...

bi' gün işte öyle sıradan:
sıkıldım buraya sıçmaktan, siyamda vermiyo zaten, sakallı da mal mıdır nedir mına koyim oyun oynatalım diyoruz oralı değil... şu öbürü de tık tık tık napıyosa o aletle... dur aletinin üstüne çıkım da görsün... hoooooopp... ahahaha naber lan ahahaha... oofff... vahşi bunlar lan... mına koyim... dur başka yere sıçacam bugün bakalım nasıl zevkli mi... oooohhhh... bak hala tık tık tık takılıyo, bulmuş oyuncak mına koyim... hooooppp ahaha naber lan... aahh ne vuruyon lan! mına kodumun vahşisi... dur sakallıya bakalım ne ediyo... uyuyo mu lan bu? yok ya sikik sikik bi yere bakıyo, ışıklara meyilli bu cinsler heralde... dur sürtüneyim de az keyfi kaçsın... aayyy ooohhh kaşı kaşı haha tam orası... oohh lan dur oramı elleme, hırrr elleme lan, al lan sana yaramaz hırrrr... yaaa ellersen oramı öyle olur işte, yaramaz şey, kötü insan hımmm... aha şurda bişi mi var? vııııııııııınnnnn... yokmuş lan bişi burda....

bi' günlerden bi' gün:
siyam kızım gel bi tıklıyım mına koyım yaa... ne nazlı çıktın mınını siktimin... su hiç bitmiyo lan burda... şlap şlap şlap... mama da var oooh.... gnam gnam gnam... dur gene başka yere sıçım ben... ahahaha... bu bez parçalarını buraya kim tıkmış, alayım da dekoratif olsunlar sağa sola koyayım... bi buraya, bi buraya, bi buraya... şu kabarık şey de çok kabarık, dur havasını alayım onun... hmmm olmadı gibi neyse... bak orda bişi var... vıııııınnnnnn... yokmuş lan! burda bişi var.... vınnnnn... yokmuş lan... sıcak lan çok... sakallı da yok lan ne zamandır, başına bişi gelmesin bu hıyarın... aha şurda bişi var vıııııınnnnnn...

bi'gün sonra:
yahu bu sakallı deli koyun gibi neden koşturuyo analamdım, garip sesler de çıkarıyo, dur şuna bi ders vereyim de, ayaklarına atlıyım dur sen, aaaahhhh ne tekme atıyon lan kötü insan... sikim seni...
yahu bu sakallı deli koyun gibi neden koşturuyo analamdım, garip sesler de çıkarıyo, dur şuna bi ders vereyim de, ayaklarına atlıyım dur sen, aaaahhhh ne tekme atıyon lan kötü insan... sikim seni...

bi'gün yine işte:
kim verdi lan bu sakllının eline bu şeyi... ne lan o? versene bana onu yavrum... ver lan... olm versene... puufff... durcam burda böyle gelince atlıcam bak şimdi... aha ver lan... kaçma olm gel buraya, gel lan o ne merak ettim, versene lan, başım dönüyo lan kaçma... hay sikim sizi ben emi... öbürü de sesler çıkarıyo sinsi garip... bak bişi var elinde, tık tık tık yine mına kodumun... hoooop ahahaha naber lan ahahahaha... ne vuruyon lan ayı! aha su varmış şlap da şlap oooh... mama mama mamamiaaa ahahaha... oooh yatım az biraz... şurda bişi mi var? yok mu? yoksa da mına koyim varsa da... vıııınnnnn... yokmuş lan!
meraba günlük miyaavv günlük;

geceyi havalar sıcak olması nedeniyle balkonda ki masanın üzerinde yan yatarak olabildiğince uzun bir şekilde yer kaplayarak,sokak kedilerine nispet yaparak geçirdim,sahibimin bana su koymayı unutması sonucu kolzetten su içmek zorunda kaldım günlük,iğrençti.

günlük devamlı aynı şeyleri yapmak sıkıcı,birde üzerine benden kat kat büyük olan insanların beni havaya kaldırıp oraya buraya atması,bildikleri şeyleri ne kadar da kötüye kullanıyorlar,iyi ki öğrenmişler dört ayağımın üzerine düşebildiğimi bunu bilen beni havaya atıyor günlük artık korkuyorum.bir de şu boynumda,boynumun derisinden tutmaları yok mu tamamen etkisiz kalıyorum,çaresiz kalıyorum.insan ırkı çok acımasız olabiliyor bazen günlük.

günlük ben bugün aşık olduğum kediyi gördüm,karşı apartmanın çöplüğünden yemek yerken,nasılda tatlı,rengi nasıl güzel,tüyüne dolgun,kuyruğu uzun bir kedi günlük o,ama o siyah sokak kedisi ah o siyah şeytanın kedisi.belalısı olmuş benim kızın,kimseyi yanına yaklaştırmıyormuş günlük.

günlük ben bu uyandırılma işiden hiç memnun değilim,ne zaman uyusam bir kuş sesinden sonra eve biri giriyor v beni havaya atmaya başlıyorigünlük ben ayrı ev istiyorum.

bugünkü planım;salonda duran ip yumağıyla oynadıktan sonra sahibime sürtünmek ve sonra balkondan aşık olduğum tüyüne dolgun kızı keserek yeni kesilmiş tırnaklarımı törpüledikten sonra uyumak,iyi günler günlük,miiiyyyaaaavvvv