bugün

bir kadının farkında olmadan iyi yaptığını sanıp aslında kendisini lekelemesine neden olan şeydir.
bekaretini yitirmesidir.
Aldatıldığını bildiği halde devam etmek
ipleri salıp çok fazla kg almak
Beynini doldurmaktan bir an olsun bile vazgeçmek
bunlar büyük kötülükler kanımca.
hayatını bir başkasına adayarak, yaşamaktan feragat etmek.
1-bi erkek ne derse yapacak durumda aşık olmak.
2-sizi çok seven bi erkeği sev(e)memek.
nolursa olsun erkek kısmı sindiremiyor hiç bir haltı, sanki zamanında aşık olduğu insan değil kırk yıllık düşmanıymışsınız gibi davranıyorlar. hayatınızı karartmak için ellerinden geleni yapıyor nitekim başarılı oluyorlar.
aldanmak, gerçeği inkar edip bir yalana inanmak. bile bile yapanlar da var bunu sonra buna aşk diyen çılgınlar çıkıyor oysa bu bildiğin aptallıktır.
kendine inanmamak, her şeyden kendini soyutlamasıdır.
Zengin bir koca bulup hayatının kurtulacağını sanarak; işi gücü bırakmasıdır.Sonucunda kimseye muhtaç olmamak için güçlü durmayı unutmuştur.Sonrasında ise yazıktır, acınasıdır.
Silikonlu dudak ve meme. Igrenc duruyor..
Evlenmek.
orospuluk.
fedakarlık yaptığını zannedip aslında kendinden ödün vermesidir. sadece kadının değil aslında insanın kendine yaptığı en büyük kotuluktur.
canını, malını, amını yemesi için bir erkeğe kendini adamasından daha korkunç bişey göremiyorum.
Bir erkege durust olmaktir.
Kendini bırakıp kilo alıp, paspal paspal giyinip, kocam bana neden ilgi göstermiyo diye depresyona girmesidir.
kendini parmaklamak.
kendisine yapılan saygısızlığa göz yumması, çıkarları zedelenir diye susması. taviz vermekle fedakarlığı karıştırması.
faça atmak bilader kim ne derse desin kadın faça atınca olmuyor be .
EVLENMESi.
görsel
Öldürmek.

Sonra vay efendim erkekler niye sap.
Sevgisinin suistimal edildiğini fark edememesi etse bile buna izin vermesi.

Aşk ve sevgi uğruna her fedakarlığı yapıp kendini haddinden fazla yorup yıpratması.

Değmiyor, değmeyecek.

insanlara değer verin ama önceliğiniz kendiniz olsun, hayatınızı yaşayın.
Sonuç alamayacağını Bile bile kendini paralayıp yıpratması.

Hoş kadın/erkek herkesin kendine yapabileceği en kötü şey bu.
kendine saygıyı yitirmesi.
gururunu ayaklar altına alması ve alınmasına müsade etmesi.
Bir erkeğe muhtaç yaşamasıdır.