bugün

mal *
hep ilk günkü gibi kalmakmış.

harbi harbi bunu isteyen kadınlar var.
düşünün bi'. erkeğin fıtratına aykırı lan bu. bir erkeğe istediğini verdikten sonra artık ondan sevgi yumağı veya pıtırcığı (artık hangi sıfatı kullanıyorsan) olmasını bekleyemezsin..
çekicilik ve vazgeçilmez olan mükemmel bir gülüş.
başarıdır kimi zaman; bir şeyleri önce kendine, sonra etrafındaki insanlara kanıtlayabilmiş ve bunu sindirebilmiş olabilme başarısıdır.
karşınızdaki erkekte bir şeyler arıyorsanız, onu yaşayarak tanımak istemiyorsunuz demektir. karşımdaki erkek saygılı olsun demek farklı, karşımdaki erkekte saygı ararım demek farklı...
kadın narkotikteki bir polisse uyuşturucudur.
(bkz: cep telefon)u aranır de mi?*
ilk 5 dakika için geçerli olmakla birlikte, göze hitap etmesi.
yakışıklılık diyerek bütün eksileri toplamak istemiyorum. onun için; (bkz: güven)
güven
özveri
tecrübe.
kültür ve görgüdür.
türkiye özelinde, onu güdecek potansiyel.
(bkz: enerji)
adamlık.
ne aradığını da kendisinin de bilmemesidir. zira bu tür şeyler aranacak şeyler değil zamanı gelince karşına çıkacak ŞEY'dir .

(bkz: ) şey = his, anlam , güven v.s.
işi, eğitimi.
sadakat, aşk. he bi de adamlık..

şahsen ben başka bişey aramıyorum..
leonardo dicaprio'yu, johnny depp'i, brad pitt'i aratmayacak bit yüze sahip olmak. karakter sizin için daha önemsiz. yalan mı? *
çoğu türk kızı için... babasıdır.
güven tabii ki.
beyin olabilir mesela önemli sonuçta?
güç. karakteristik ve ekonomik güçten bahsediyoruz.
Ruh haline göre arzu ve istekleri değişkenlik gösteren kadının, erkekte aradığı ilk şeydir. Bu kadının erkekte aradığı ilk şey, bugün uzun boy ve samimiyet ise; yarın zenginlik ve bonkörlük veya alçakgönüllülük ve dürüstlük olacaktır.
iddia ediyorum, bu başlığa entry giren bayanların, bir hafta sonra aynı anlamda başka bir başlığa entry girmesi istense, eminim ki çoğunun cevabı farklı olacaktır.
parayla ölçülemeyeceği söylenen tamamen paraya endeksli özellikler.
(bkz: Para para para)