bugün

şayet doğruysa skandaldır.
eminim cumhurbaşkanı da etrafında böyle bir pislik istemeyecektir.

adı: fatih menteş.
kendi sosyal medya profilinde; "türkiye cumhuriyeti 1. başkanı yakın koruması-özel harekat polisi" olduğu yazıyor.

bu şahsın bir kadına gönderdiği mesaj da şöyle;
"seni yakalarsam tecavüz ederim, atabokçu, orospu çocuğu, pis şerefsiz, terörist, kafir, fahişe..."

bu da görseli;
görsel

not: adamın gönderdiği mesajda noktalama işaretleri yoktu, ben ekledim.
rte tarafından kısa zaman içinde ödüllendirilecek kişidir.
akp döneminde şaşırtmayandır.
Doğruysa koruma müdürü görevine yükseltilmelidir, bu adam reise çok sadık ve bu sadakati kesinlikle ödüllendirilmeli.
alt tarafı tecavüzdür. durmak yok yola devam. adamlar namaz kılıyor namaz.
işine son verilmeli hakkında işlem başlatılmalıdır.
tabii bir muz devletinde iseniz bunun yerine o şahıs yarın oranın buranın müdürü olacaktır.
Olay gerçekse ve recep tayyip erdoğan gerçekten müslümansa, adamsa bu adama gerekli cezayı bizzat verir.
Şimdiye kadar hayatların da " gelirsem sen sykrm " sözünü duymamış terbiye abidelerinin ağırına gitmiş küfürdür.
Sizin yaptığınız siyasetin büzüzzüğüne beygir yellene.
E yol yapıyorlar.
Düble...
Muhtemelen karalama kampanyası.
Görgüsüzlük ve güç aynı elde toplanınca bu sonuç çıkıyor meydana. Kraldan daha çok kralcı olanlar her zaman daha fazla mide bulandırıcıdır.

Siyasetçilerden daha iğrenç olan insanlar varsa eğer onlar da siyasilerin bir şekilde yanında yöresinde bulunup güç zehirlenmesi yaşayanlardır.

Not: hesap fake değilse tabi.
Savunanın ta kel başını, işi buraya getirenin de. Senin bacın zaten arada yiyişiyor yavrum. Benim ise bacım yok. Ben sadece bu imalı küfrü her gün sizin de kullandığınızı söylüyorum, o kadar.