bugün

(bkz: kim bu haspa)
Dişi hanımefendi ve dişi gadın tabirlerini öncelikle fazlasıyla itici ve boktan buluyorum. Tamamiyle samimiyetten uzak bir yazım tarzı.
Ve bunu yorumlayacak kapasitenizin olmadığını görmek beni şaşırtmadı. Bu tepkiler kişinin kendini eksik gördüğü mevzularla alakalıdır. Birine çocukluğundan beri salak olduğu ima ediliyorsa büyüyünce ona bu yönde söylenen her laf ona batar, çıldırtır. Keza biri kendisini aslında güzel hissetmiyorsa ona bu yönde söylenen en ufak bir eleştiri patlamasına sebep olur.
Ve kadınlar genelde görünüşleriyle ilgili illa bir eksik bulur, bunu da ya fazla özgüven gösterisiyle ya da kendisiyle dalga geçerek kapatır. Yani bu salaklıklarıyla değil, özsevgi eksiklikleriyle alakalıdır.
Gerçekler her zaman acıdır
Agbi bir kadın 75 kilo üzerindeyse şişkodur hatta obizite yolundadir bu kadar basit yani

80 kilo kiZa "ayyy ne kadar güzelsin" diyecek halim yok amk...
Seninle, Şişko ve çirkin dediğin zaman suratına alaycı bir gülümseme yapıştırıp muhattap dahi olmayacak bir sürü kadın tanıyorum. Ancak iddia ettiğin gibi gerizekalı dediğin Zaman aynı tepkiyi verirler mi, hiç sanmıyorum. Ki Eğer tepki vermezlerse de bu lafın onlara etki etmemesinden değil, tam tersi vakitlerini harcamak istememediklerindendir.
Tartışmanın sonunda seni öyle bir hale sokarlar ki, asıl gerizekalının kendin olduğu fikrinden şüphe bile duymazsın.
iki kadın tanıyıp burada bilim, evrim, darwin lafları ediyorsunuz ya, bir tarafımla bile gülemiyorum. Ne bileyim gerzekçe tavırlar bunlar.
(bkz: insanın kendisini acınası hale sokması)
Hiçç çıldırmıyorum. Yalnız balık etliyi tercih ederim. biraz duyarlı olun lütfen.
Zeka belirtisi gösteren herhangi bir canlı bu başlığı açan yazarla bir münasebet geliştirmeyeceğine göre örneklem eksikliğinden ötürü başlığı ciddiye almıyorum, ha hitap edebildiğim kesim bu diyorsa da mal budur diyelim, napalım..

Biraz daha çalış Rocky, zorlarsan sıçmaktan daha fazlasını yapabilirsin, inanıyorum (!)