bana anlamsız gelen ve bi kadın yazardan cevabını alırsam beynimin rahatlıyacağı sorunsaldır.
Sohbet etmek, paylaşmak, değişik ruhlar ile karşılaşmak, şaka şaka seks.
Trip atmak için arkadaş oluyorlarmış. Biz öyle duyduk.
genel anlamda başka bir orospu çocuğunu kıskandırmak, dertleriyle kafanızı sikmektir. hoşlanma ihtimali de söz konusu ama şahsen o bir kere oldu töbeliyim.
1-erkeklerde bizimki kadar kıskançlık ve fesatlık yok
2-sohbet anlayışları dedikodudan ibaret değil
3-daha dobralar, eleştiri yapabiliyorlar
4-çevresindeki insanlara kolay kolay laf söylettirmiyorlar
5-bizdeki kompleksin 10da 1i onlarda yok, içeri girdiğinde önce sana ne giymiş diye bakmıyorlar mesela.
6-kızlardan daha çok güvenirler, içinde şüphe kalmasın aklında diye 5237517 saat açıklama yapmaya gerek duyulmaz
7-bir kızdan bir iyilik istemek her zaman daha çok çekinmemize neden olur, erkekler genelde daha az karşılık bekler.

daha uzar gider bu liste. özetle erkekler daha iyi arkadaşlardır. tam bir erkek yalakası gibi göründüm şu an ama maalsef durum böyle. bana bile kızların huylarından fenalık geliyor.
hemcinsleriyle dertleşmeyi sevmiyordur, anlaşabildiği kafa yapısına bir erkek sahipse arkadaş olmak ister. sürekli diğer kadın arkadaşlarının yaptığı bayıcı muhabbetlerden, dedikodulardan sıkılmıştır. aralarında dönen sevgili dertleşmeleri sıkıcı gelmeye başlamıştır, oldukça normal. keza mantıklıdır da.
(bkz: hormon)
Siz erkekler kendinizi neden sürekli kadınlara asılan canlılar olarak nitelendiriyorsunuz ben anlamıyorum.

Ya da her kadın sadece kendine asılan erkeklerle arkadaşlık eder algısı var?

Gayet dertlesip birbirimizden akıl aldığımız erkek cinsiyetinde arkadaşlarımız da var . IŞ arkadaşlığı yapıyoruz birlikte sosyal mesafede gayet de güzel ortamlar yaratabiliyoruz.

Herkesi kendiniz sanmayın lütfen.
Bence sorulması gereken esas soru bu değildir. (bkz: Bir insan bir başka insanla neden arkadaş olmak ister)
sohbetiniz hoştur ama onun için sevgili potansiyelinde değilsinizdir. kızın meşrebine göre 'yedekte bekletilmek' sözü tam burada devreye girebilir.
Arkadas olacağınız kişinin cinsiyetinden çok anlaşıp anlaşamadığınız önemli olduğu için. Yani arkadaşım olan kişi erkek yada kız (kız olsa daha iyi ama) çok fark etmez.
Orospu ruhlu oldugundan olabilir diye dusunuyorum. Kadinla erkek arkadas olamaz.