bugün

etmemelidir azizim kız değerini yitirir.çocuk 2 gün sonra başka kıza bakar.kız kaçtıkça kovalanmalıdır tabi eşeğin ammına su kaçırmama şartıyla.
ilan-ı aşk şeklinde değil de beğenisini dile getirmelidir.

ne demiş şair;
(bkz: seviyorsan git konuş bence)

edit: bilgisayar sizlere ömür, klavye bağımsızlığını ilan etmiş olduğundan tuşlar bazen basmıyor da harf eksikti. onun düzenlemesi.
gereksizdir kadın istediği erkeği ayağına getirme yeteneğine zaten sahiptir.
şekil bakımından incelenmesi gereken sorunsal.

etmeli dedirten şekil:

-ahmet, ben sana uzun zamandır aşığım. karşılık beklemiyorum. sadece bil istedim.

etmemeli dedirten şekil:

-mustafa ben sensiz yaşayamıyorum, yanındaki o şırfıntıyı öldüreceğim bir gün. * ayaklarına kapanıyorum, aşkıma bir karşılık ver. n'olursun!

ikincisi erkeklere de önerilmez.
ha birincisini daha romantik yapma özgürlüğünüz de var tabii.

benden söylemesi.
kesinlikle etmeli olarak cevaplanabilecek sorunsaldır..
erkeğin yapacağı veya kızın yapacağı şeyler diye ayrı listeler oluşturulmamalıdır.
bu ikircilikten de vazgeçilmelidir.
bi de şu var:
seni seviyorum ama başkasıyla evlenicem çünkü o üniversite mezunu.
Etmemeli. Etmem yani.
etmelidir.
hayat kısa..
pişmanlık uzun.
direk açılmak yerine hal ve hareketleriyle belli etmelidir. ama herif.inekse psikolojisi bozulur onun, noluyo la diye.

ben açılmam diyen kızlara not: daha çok ağlarsınız kim bu çocuğun yanındaki kevaşe diye.
Etmemelidir.

Bir erkek, asla ama asla bu durumu "uu cesur kız, geldi bana açıldı" diye yorumlamaz. Onun yerine o kızın kolay lokma olduğunu, zaten elde edildiğini ve ne yaparsa yapsın kızın kendisini bırakmayacağını düşünür. Dötü kalkar.

Kız sevdiğini hissettirirse ve zaten bizim erkek de bir şeyler hissediyorsa, zaten gelir kıza açılır.
Seviyorsa etmelidir. Karaktersiz bir erkek değilse o kızın ne kadar sevdiğini ve ne kadar değerli bir kız olduğunu anlar birşeyler hissediyorsa mutlaka o ilişkiyi devam ettirir.
Seviyorsa gitsin konuşsun ama bi cacık olmaz.
gereksizdir.
karşıdaki ''ilk adımı o attı, bu kesin yollu'' demeyecek olgunluktaysa edebilir. izin veriyorum.

et kız et.
etmelidir.* beş dakika sonramızı tahmin edemeden yaşıyoruz. ve bazen bunu unutarak uzun uzun planlar yapıyoruz.
Sorunsal değil ihtiyaçtır. içinde kalsa daha mı iyi efendim.
bizim türkiye topraklarında bu pek olmuyor maalesef arkadaşın biri de buna benzer bir giri girmiş hayvanız diye

keşke hayvanlıkla sınırlı kalsalar bilemiyorum yani yapmam da yapan olursa şayet şuna hazır olsun"sen kaç kişiye daha dedin" bu düşünceye asla engel olamazsınız .

en basitinden değeriniz düşer hatta ve hatta senin namusuna kadar ilerletir ve sana asla hiç bir şekilde güvenmez. e türk kızı kezbanın tekisin nihayetinde trip atma hakkını kaybettin gitti.

kabul etmişse de neden o demedi ki? sünepe erkeği kim ne yapsın .

seviyorsan git konuş bence maalesef erkeklere has bir durum ne yazık ki gerçek bu ve tabii ki

hemcinslerimden özür dilerim ama acı gerçeği biri yazmalıydı

herkes gaz vermiş ama kimse o gazın çıkacağı noktaya değinmemiş.

felaket olur efenim etmeyin eylemeyin.

sevdiğini söyleyeceğin tek adam nikahlı kocanız olsun zira bir defaya mahsus olur sana her zaman

alışırsınız ve her ufak kalp çarpıntısında seviyorsan git konuş felsefesini uygularsınız erkek de haklı olarak kaç kişiye dedin ve bence de etik değil.
bir de zaten erkekler buna alışkın değillerdir seni incitmezler en barzosu da kırmamaya çalışır ama sonra kendine gelip andaki şoku atlattığında etrafa yayması da kuvvetle muhtemeldir.herkesin düşüncesi nasıl da değişir hakkında düşünsenize hala sanki onu seviyormuşsun gibi aradan geçen yıllara rağmen aynı tantana devam eder.
lütfen yapmayın

zaman her şeyin ilacı az kadere inanın ve nasip denen bir şeyin varlığını da unutmayın lütfen.
Etmemeli. Erkek de etmemeli. Bu devirde aşk ilan etmek mi kalmış arkadaş? Flort edersin iki taraf da karşılık veriyorsa bir bakmışsın ki sevgili oluvermişsiniz. Aşk ilanlarının çoğunun sonu 'ben seni arkadaş olarak görüyorumdur.' Yapmayın etmeyin gençler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar