bugün

Feribotta tuvaletin basınçtan dolayı içindekileri dışarı atması.
en kötüsü depremdir sanırım. suların kesik olması da çok çaresiz bırakır ancak, deprem olması öylece dışarıya çıkmaya sebep olur ve deprem etkisi geçince milletin karşısında öylece kalmak zorunda kalmak... fenadır herhalde.
tuvalet giderinin tıkanıp, taşması.*~
suların kesilmesi tuvalet kağıdının bitmesi v.b.
Sifonu çeke çeke yorulmuşsunuzdur.Bide çektikten sonra suyun dolmasını beklemek vardır.Bu iyice çıldırtır.Ama inatçıdır b.k gitmez nuh der peygamber demez.Şekline bakar şaşırırsınız o şeyin nasıl g.tünüzden çıktıgına hayret eder ulan madem bu kadar şekilli işler yapacaktık niye yapa yapa b.k yaptık dersiniz.Artık bir 15 defa sifon macerasından sonra ortamda büyük çe bir kova veya tanzikli su verecek bir araç aranırsınız.Daha pislik insanlar fırça ile filan bu yola başvurur.Tabi eğer misafirlikteyseniz durum çok vahim.Kan ter içindesinizdir.içeridekilerin 1 saat oldu çıkmadı diye meraklanmasıda cabasıdır.Valla Allah düşürmeye.
tuvalette ölmesidir en kötüsü. diğerlerinin telafisi vardır.

adam sıçarken öldü denmesini istemez herhalde kimse arkasından.
benim için; diş macunumun bitmiş olması yeterlidir diye düşünüyorum.
başına konan sineği reflex olarak pis eliyle uzaklaştırmaya çalışması.
Suyun kesilmesi, sizin bir peçeteyle kapı kounu tutmaya çalışmanız ama kapı kolunun da kırılması ve elleriniz kirli, üstünüz başınız dağınık ve kilitli halde tuvalette kalmanız.

(bkz: birebir yaşanmıştır)
boynuna taktığı gözlüğün uçuşunu ve delikten içeri 3 lük basket kıvamı girişini izlemek.
Ayağının kayıp tuvalete düşmesidir.
tam konsantre olmuş haceti giderirken kuburdan birdenbire kol kadar farenin çıkması.

ulen o haldeyken kedi kadar fareyle anüsü baş başa bırakmak ve fare tarafından tecavüze uğramak.

pis yazdım beee, amma da uydurdum.

ne biliyim, daha kötüsü olamaz herhalde.
aynada kendi fotoğrafını çekmek. birde onu facebookta paylaşmak.
Bacağa cıvık bok sıçraması.
Basurun azması.
üst kattaki tuvalet borusunun patlaması ve tavandaki boşluklardan .... neyse anladınız siz başına bundan kötüsü gelemez herhalde.

bizim yurtta bir elemana oldu, adamın kimliği belirlenemedi henüz. olay örtbas edildi.
Tuvaletteyken tam iş üzerindeyken birinin kapıdan seslenmesi... Ne var diyemeyecek durumdayken çok kötü bi şey *
ayağının kayıp başını bir yerlere vurmasıdır. boktan bir ölüm olurdu.
sifonun calismadigini patir patir sictiktan sonra farketmek.*
tam iş üstündeyken birinin dışarıdan seslenmesi.. Tamda geliyodu.. Ahh....
Jartiyerini düzeltirken, yanlışlıkla kadınlar tuvaletine giren bir erkekle yüzyüze gelmek herhalde.

sözkonusu olan bir kadınsa tabi.
bir çok örneği olan dumur eden olaylardır. bozuk klozet vanası bunlara örnektir. keyifle oturmuş takılırken oralarda birden bire tazyikli gelen su tüm huzurunuzu bozabilir. tabi tabiatınızı da bozabilir. *
tuvalet kağıdı olmaması imiş en kötü şey. aman da aman benim asilzadelerime.

Sor bir bakalım babaannene tuvalet kağıdı ile ne zaman tanışmış.
saatlerce oturup bir şey yapamamak en berbat olanı. Tecrübe ettim çok fena.
sularin kesilmesidir.