bugün

kimsenin karşı çıkamayacağı, haklılık oranı yüzde yüz olan laf. ingiliz erkeklerinden bir tanesi iki bin türk erkeğine taş çıkarır.
(bkz: taş-ak)

türk erkeğinin bokuna kurban troll beyanı.
hangi konuda merak ettirdi.
troll beyanı.

birini öveceğim derken, diğerini itin götüne sokmanıza gerek yok hanımefendi.
Bir karadelik beyanıdır.
o zaman git önce bi ingilize ver, sonra git bi türke ver bakalım fikrin hâlâ aynı kalıyor mu ?
Türk ingiliz paritesi 1 e 2000 veriyormuş. bir Balya alalım kışa hazır olsun.
saçma sapan bi laftır...

ne var şu ingiliz erkeklerinde anlamıyorum.. her biri kasıntıdan ibaret kibirli herifler.... ingilizlere istemeden de olsa uyuz oluyorum zaten.....
Koltuk altı kılını kesmeyen, götünü yıkamaktan aciz edepsiz Avrupa milletini türk erkeğinden üstün sayanların beyinlerine acıyorum.
Diye düşünülen konunun yıllar önce 20bin Türk erkeğinin, 50binden fazla ingiliz erkeğini Çanakkale'ye gömmesi ile sonuçlanmasıdır.
bedel meselesidir.

mk ne güzel gitmişti bu kız ya, geldi sikdi yine sözlüğü. sikdiğimin salağına bi silik atmadılar, sikerim böyle sözlüğü. bu gerizekalıya laf atıcam diye başlık açanlar + kendi başlıkları sikiyo sözlüğü zaten. bu entry silen mod bu kızı silmezse adam değildir resmen.
anadolu çomarlarının laf ettiği gerçek.
ingiliz erkeği gerçeği.
Bir şey soracağım bu neyse hakeret etmiyorum, bu vasıfsız insan entry girmeyeceğim diye bir şeyler demişti sanki.
Hala gelmiş ıngiliz erkeği bilmem neysi.
O söz ne oldu, bi yerlerine mi kaçtı acaba merak ediyorum ve evet.
Bu cevap niteliğinde bir entry.