bugün

17cm büyüklüğünde iri bir penis.
Ya iki taraf da ince, romantik olmalı ya da iki taraf da kütük olmalı. Zıt kutuplar birbirini çeker kanunu burada geçmiyor.
saygı ve değer. gerisi hikaye arkadaşlar. bunlar olmadan hiçbir şey olmuyor.
Guven,aktif duzenli cinsellik ve saygi.
PARA PARA PARA.
işte bunlar hep üstü kapalı seks.
(bkz: kadın)

görsel
En az bir adet delik.
Birbirine olan tahammül ve ilgi.
Sevgi, saygı, anlayış. Özellikle evlilikte bu üçü temelde var olması gerekenlerdir.
Olmazsa olmaz.
görsel
ilgi ve sadakat.
Saygı. Saygı sadakati yanında getirir zaten. Sevgi de saygının yanında bir denge oluşturur. Önce saygı.

Saygı temelli kurulan bir iliskide zamanla cok güzel ve saf bir sevgi oluşur.

Bunun yanında kompleksiz kişilikler olmadı iliskinin vazgeçilmezi bence. ilk o yazsın demek, tweet lerini okuyup kıskançlık krizine girmek ama mesaj atmamak, yeri geldiğinde konuşmayı düşünmemek ne bileyim cok çocukça. Sevgi ile çözülür birçok şey. Komplekssiz olursanız ve saygıyı kaybetmezseniz çözemeyecek sorununuz kalmayacaktır.
anlayış, sevgi ve hoşgörü.
Saygı
Sadakat
Sevgi.
Şimdi şu virgül bu virgül falan devam ederek onlarca şey yazılabilir ama başlıca "güven"dir.
Diğerleri bu doğrultuda hallolur.
birinin olmasıdır. iliski kismina gecmedigim icin ne olmasi gerektigini bilmiyorum.
ilişki diye bir şeyin, bir kavramın ya da herhangi bir durumun olmadığını bilmek. ilişki ne amk ? Yenir mi ?
saygı sevgi ve huzur fazlası değil.
Saygı, sadakat, sevgi, dürüstlük, anlayış, ten uyumu yanı sıra; yeri geldiğinde dost, anne, baba, abi, kardeş, sevgili, eş, her şey olabilmek.

Evet, Güzel bir ütopya kurdum.
olmazsa olmazı saygı ve güvendir bu işin . sevgi sonradanda oluşabilecek birşey. temeli sağlam kurduktan sonra gerisi gelecektir.
Nabız. birbirleriyle konuşup anlaşabilmeleri, bir ilişkiye adım atabilmeleri için ikisinin de nabzını atıyor olması gerek.
(bkz: adina da derler sex)
Sevgi
Sadakat
Dürüstlük
Oturup konuşabilmek, sohbet etmek
Yerine göre romantizim
Anlayış, hoşgörü.
Epey uzak kaldım, bilmiyorum.