bugün

bu hayrettin sahin ofelya tomas vs bir gunde panik ataga son verdiklerini idda ediyor.bu konu hakkinda bilgisi olanlara duyrulur giden eden varmi dolandiricimi bunlar dogrucumu.
Mümkğn değil. Bu işin ustaları muzaffer uyar ve arif verimli dir. Disiplinli tedavi gerektirir bu süreç.
Bir haftada kekemeliğe son diyen ilanların uçuştuğu manzarayı hatırlatır.

Adam on yıldır panik atak, bir günde halledeceksin?!
40 yıldır kekeme, bir haftada bülbüle çevireceksın?!

ilimi, bilimi, tıbbı, şebeğe çevirdiniz!
püüüü!
hic deneyen varmi onu daha cok merak ettim.malum ilac vs bos bi ise yaradigi yok zamana gelince bana fark etmez ama mide zaman dinlemiyor.calismak lazim bu lanet yuzunden bi yere gidemiyorsun ki.nette hep yalan yanlis bilgiler yok 5dk suruyormus yok bilmm ne hangi 5dk bagzen gunlerce aci cekiyor insan agorasi olan adam udtune gittimi birak bes dkyi saatlerce suruyor.
Bugün kendi yemin törenimde fenalaştım. Bunca zamandır mücadele ettiğim belaya 1 günde son vereni.....
bu panik atak vs sacma bir hastalik farkindayim ama durup durirken gelen korku hissi niye dr kendin yapiyorsun diyor yok sikintodan diyor vs vs bnce bos niye dersen iyi oldugum zaman kendimi korkutmak icin herseyi yapiyorm olmuyor veya hic bir insan kendi kendine bu iskenceyi yapmaz.
Bel fitiği 0535761...
Motorun cıvatasını mı değiştiriyor ne yapıyor o kadar hızlı. Hangi sanayide bu usta?
hiç sanmam:) bir dönem ofisten apar topar 2 kere hastaneye kalp krizi veya beyin kanaması şikayeti ile gittim ölçtüler, biçtiler, görüntülediler fiziksel bir durum bulamadılar nörolojiye gönderdiler ne alaka dedim amk kocaman insanla maytap mı geçiyorsunuz durum biraz farklıymış xanax yazdılar 1-2 kullandım sonra hastanede benımle nasıl dalga geçmişlerdir diye düşündüm daha ilacı da kullanmıyorum, hastaneye de gitmiyorum çünkü 1 grup kısa boylu hemşirenin ekg çekerken benim üzerimden kendi aralarında espri kasarak kikikiki yapması hoşuma gitmedi o hastanenın etrafından da çok geçmiyorum artık çünkü çok sardılar bana:) demem o ki öyle 1 günde anca o günü kurtarırız yarın yalan olur. atak anı tribe girmeden kendinizi rezil etmeyeye bakın sakin sakin bir yerde oturun.