bugün

Şikecilere kapak olan muhabbettir.
yapılmaması gerekir efendim. eğer yapılırsa konuşma anında saçlarınızın beyazladığını hatta döküldüğünü görebilirsiniz. he böyle bir hataya düştüyseniz her lafına he deyin geçin.
bir fenerlinin zaten futbol muhabbeti galatasaraydan öteye gidemez.
yapilmamasi gerekendir. ezilirsiniz olm. gs'li de nezaketen tevazu yapar alinmayin kirilmayin diye ama o da bi yere kadar. gs'liye de yazik.
Yapılmaması gerekendir. Bursasporlu arkadaşlarla bile yapıyorum muhabbet ama gslilerle yapmıyorum.
Chp'li solcularla konusmaya benzer.
zordur.

nitekim galatasaray'ın uefa kupası vardır. sizlerin hayallerinizde bile göremediği...

evet, zorunuza gitse de, bizim avrupa kupamız var.
eğer tuttuğunuz takım galatasaray değil ise kaçın oradan. eğer fenerbahce beşiktaş ya da kendi takımlarınızı tutuyorsanız o galatasaraylı ile atışmayın. siz ne kadar hazır cevap ne kadar özgüvenli olursanız olun galatasaraylıya değil galatasaray'a bakarak konuşun. galatasaray ın herşeye cevabı vardır. avrupa'da başarı mı ? buyrun müzemize buyrun youtube a. türkiye'de başarı mı ? buyrun müzemize buyrun geçmişimize. temiz bir geçmiş mi ? buyrun efsane futbolcularımıza, buyrun şerefiye 8. olup şerefsizliği ile şike yapanlara. allah aşkına hiçbir galatasaraylı ahahaha şikeciler ahahah aziz yıldıvım ahahah 2-2 mi der mi ? sen kendin kaşınırsın o da seni kaşır. şuana kadar twitter dan fenerbahçeli ve beşiktaşlı olan yaklaşık 23 kişiyi göt ettim. dayanamayıp konuyu hep 'o r4abia işaretinle zaten konuşmaya değer değilsin bıdıbıdı' al işte. siyaset cahilliğine mi kızarsın çaresiz kalıp oraya buraya atıp tutmasına mı ? her defasında 'ama biz sizi 6-0 yendik' diyenler acaba '6-0 olmasa' ne yapacaktı ? ulan 2002 den önce kendinizi savunurken '80 lerde fener neydi beeee az mı çaktık size' diyordunuz. 20 yılda bi kendinizi yeniliyorsunuz utanın her yıl kutlama yapmaktan. ya beşiktaş ? elalem maç yapıyor 6-0 bitiyor sen dalga geçiyorsun. ulan yezid al da tarihinden utanç rakibin galatasaray dan gurur duy ! (#18101228)
bla bla bla bla, bizim uefa kupamız var, bla bla bla bla, bizim uefa kupamız var, bla bla bla bla, bizim uefa kupamız var, bla bla bla bla, bizim hem uefa kupamız hem süper kupamız var. Tamam varsa var götüne sok amk banane, başka türk takımımın almamasını da isterler pezevenkler.
- abi barçanın futbolu olağanüstü.
+ tabi tabi. Galatasaray ne güne duruyor.
- ne Galatasaray'ı? Gene bağladın muhabbeti oraya çakal herif.
+ ahaha. Boşver bizim UEFA kupamız var. Onlarda var mı ehehe.