Sürekli iltifat eder.
Aynaya bakın, o abartı iltifatları haketmiyorsanız eleman size yavşıyordur.
Kesin bilgi yayalım.
Hiç uzatmaya gerek yok, yanınıza gelip cevabı mühim olmayan saçma sapan, laf olsun diye sorular soruyorsa hoşlanıp yakınlaşmaya, dikkat çekmeye çalışıyodur.

Ama böyle yaklaşmaya çalışanlar basit erkektir. Adam gibi seven erkek çok ortalarda gözükmez, uzaktan besler ilgisini, ağır ilerler, delikanlı gibi çıkıp açık açık söyleyecek vakti bekler.
genellikle telefonunu istediğimde anlaşılmasını isterim bu durumun. Arkadaş olmak için telefonunu niye istiyim aq.
Size öküzün trene baktığı gibi bakıyorsa hoşlanıyordur ki zaten erkeklerin çoğu öyle gizli gizli kesmekle uğraşmaz direk bakarlar size.
Karakterine göre değişir, anlayamazsınız. Hatta bu kesin bana aşık ay ne tatlı çocuk derken aslında hiç öyle bir şey olmadığını da fark edebilirsiniz.
anlayamazsın. öyle sanarsın. senden daha iyisini bulduğu an sadece senden değil tüm kızlardan hoşlandığını anlarsın.

(bkz: erkeğim soruları alayım)
Anlamam.yada genelde yanlis anlarim.
barda gitar çalıp şarkı söyleyen çocuk diğer müsteriler yerine sizle ilgilenip selam veriyorsa sizle ilgileniyorsa hoşlanıyordur.

yalnız dorun şu ki erjeğiz lan biz. allah belanı versin ibne ne güzel müzik dinliyorduk.
görsel
ben baktım anlamıyorum bıraktım bu işleri. insan ilk hoşlantıyı bırak sevgilisi bile seviyormuydu bilemiyor. tek tabanca takiliom ehe
bak bu çok net. size odaklanmış bir şekilde bakıyorsa hoşlanıyordur. yani diyelim ki aynı ortamdasınız ama farklı kişilerle diyalog halindesiniz. ama sizle konuşmamasına rağmen gözü size gidiyor. neden? çünkü odak noktası sizsiniz.

bence bunun dışında bir belirtiye lüzum yok. ben hoşlandığım kıza bakarım ara ara. çaktırmadan. ama hafif de çaktırırım ki karşı taraf da ilgim olduğunu anlasın. ona göre benden gelebilecek bir harekete hazır olsun.
Gelip söylerse.
Hatta söylediği zaman şaşırıp inanmayabilirim.
Karşınıza geçip size bakarak yarraanı sıvazlayıp eş zamanlı olarak hırıltılar çıkarıyorsa hoşlanıyor olabilir.

Olmayabilir de.