bugün

Yok başka bir şey.tip çok önemli.olmasa şimdi sevgilim olurdu.
yorum yapanlar full erkek. bırakın da kızlar değerlendirsin lan.

görsel
Dinleyin ulan develer..... abi tavsiyesi.

Geçmişte çok güzel aşklarım oldu benim... bir dönem neredeyse çapkındım... ki para pul üvey annemden dolayı yoktu bile eve 2 çift maaş girdiğinde bile.

1- özgüven!!!!! Bu aq şeysi vücut dilinize yansır... ve bu oruspular bunu bi şekilde hissediyor! Benim hayatta özgüvenimle ilişkilerim hep doğru orantılı gitti hep! Odtüde öğrenciydim özgüven dibdi hayatımdaki ailevi sebeplerden... fıs dı... ankarada. Ha ama trakyaya emimimin yanına gittiğimde buğday ambarın gibiydim aynı ben.
2- kendinize bakın! Ve kendinizi bilin!
Ergenlik sonrası insanların tercihleri gruplaşır!!!!!!
Her kadını tavlayamazdım ama kendi bir kısım çevrede "ilah"dım! Kı hala öe ama tekrsr söylüyorum: her kadın değil... ne bileyim, rock dinlleyenler arasında ilab olurfdum istesem..

Bunu kafanızda ayırtediverin! Faraza kilise ortamında kimi kadınlar için ideal adamım ama seküler veya dindar bir müslüman aile için bu oran sıfır.
Anlayın yani.
GÖRÜNÜŞ VE DÜŞÜNCENiN GEÇiCi VE DEĞiŞKEN OLDUĞU GERÇEĞi KABUL EDiLiRSE ERKEK VE YA KADIN FARKETMEKSiZiN KARŞIMDAKiNi ÇEKiCi YAPAN TEK OLGU O AN iÇiMDE YAŞADIĞIM SEViNÇ, HÜZÜN, ÖFKE VB. DUYGULARDIR.
karton toplaması değil mi kızlar.
karton toplayan cocuk.

Çuk oturmuş.
Kızların şöyle olmalı böyle olmalı dediklerinin ekseriyetle haricinde olması efenim.
(bkz: her şey)