bugün

karnı çok aç olan güzel kızımızdır. peki ama, o güzel bünye nasıl olur da 1.5 adanayı miğdeye indirebilir akıl sır almaz. kıza bakarsınız bakımlı, makyajlı, hali vakti yerinde. içinizden dersiniz ki "ulan bunun gibi birinin fecrioğulları kebab salonunda ne işi var, yoksa bizim selami abi burayı sosyetik bi yer yaptı da benim mi haberim yok". böyle kızlar ya salata yerler ya da fotosentez yaparlar diye düşünürsünüz. aklınızın ucundan geçmez böyle bir kızın adana yiyeceği, hemde bir buçuk, boru değil. ama etrafa bakarsınız, herşey aynı, değişen birşey yok. müşteriler bile aynı güzel kız dışında. neyse biz gelelim adanaya, selami abi'nin garsonlarından biri getirir kıza adanayı, hala düşünürsünüz acaba kız paket istedi de bizim selami abi mi yanlış anladı diye. ama yoo, adana doğruca kıza servis olarak gelir. ulan dersiniz "bi adanaya bak, bir de bu kıza, neresine alcak lan o 1.5 adanayı". tamam belki kız, büyük ve uzun şeylere önceden alışık olabilir, ama bu farklı o farklı. bildiğin 1.5 selami abi'nin adanası. içinizden "ulan ben bile bir porsiyon yerken bu kız nasıl 1.5 adana yiyecek" diye geçirirsiniz. sinema izler gibi kızın adanayı yemesini izlersiniz. o süper hatun bir anda, avını parçalayıp yiyen bir yırtıcı hayvan görüntüsüne bürünür. tüm göz şevkiniz gider. kız adanasını bitirdikten sonra tekrar gözünüze eskisi gibi çekici gelir. hesabı öder ve ayrılır. ama ne zaman adana yeseniz o iğrenç görüntü kafanızdan çıkmaz.
(bkz: evlenilecek kız)
(bkz: soğan kokan kızı öpmeyi istemek)***
(bkz: Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin)*
(bkz: guzel kizlar minik kaka yapar)
anal seks yapılmaması gereken kızdır. ha normal seks yapalım o zaman dersen başlık uymaz. kız diyor bilader. okumadan etmeden...
bir buçuk iskender sipariş eden güzel kızdan daha güzel olmayan kızdır.
muhtemelen sipariş kendisi için değildir, adananın paket yapılmasını isteyecektir. zira kızın ağzıdan "1.5 adana lütfen" cümlesi çıktıktan sonra, garson ona "oha nası yiyeceksin lan hepsini" diye bakacak, ardından kız da "paket olsun" diyecektir, akabinde garson "yoksa bende nerene diye şey etmiştim" bakışı atacak, kız da "tabiki ben vejeteryanım diyecektir", bunun üzerine garson da "ama ben bunları içimden demiştim" diyecek, kız da ne bileyim sanki burda bir dış ses var" diyerek beni işaret edecektir.