bugün

kızların anında aşık olabileceği erkektir. şöyle ki ; bir bebeği derken yani bir arkadaşının,akrabanın, komşunun çocuğunu kucağına alıp seven bekar yakışıklı bir erkekten söz ediyorum. evli olup kendi çocuğunu sevenden değil. nitekim bir arkadaşımın başına gelmiştir bu olay .
"2 dakikalığına çocuğu kucağıma alıp sevdim . ortamdaki çıtır kızların bir anda ideal koca adayı olmuşum". demiştir , gülümsetmiştir kendisi.
biraz sonra kucağındaki bebeğin kusmasıyla yerle bir olan karizmayı, siddin sene düzeltemeyecek erkek.
elinde salladığı çocuğun babası olma olasılığı yüksektir.
biz kızların pek bir hoşuna gidecek erkek tipidir.
dünyanın en şirin varlığının, kollarında olduğunun bilincinde olan erkektir. civarda bir kız varsa "bana da yap lan bundan!" diye yalvarabilir.

kimse aşık olmaz. *
hele bebek birkaç aylıksa öyle hareketsiz ve masum durur ki bir anda insan farklı bir boyuta geçer. lan istersem ben de bundan yapabilirim diye de düşünürüm. yani yapılmasına katkıda bulunurum.
amerikan başkanı olmaya aday erkektir.

(bkz: abd de seçim propogandası olarak bebekleri öpmek)
(bkz: bir erkeğin en masum olduğu an)
etrafında kadın yoksa oldukça sevecen ve duygulu bir erkektir, eğer yanında bir bayan varsa biraz sevecen, biraz duygulu çokça da arzulu bir erkektir ..
yapılması her an olası gayet insani bir harekettir. erkek yada bayan olmakla çok alakası yoktur. başlığı -kendi çocuğu olmadan bebeğin altını değiştiren erkek- olarak aksetse belki taşlar yerine oturur
"bebek mi adamı kucağına alaydı?" denir böyle bir ba$lığın altına.
Karısına "Biz de bebek yapalım mı?" demeye çalışıyordur.
yalniz1operadır.
Yanlışlıkla baba olmuş erkektir.
'anom anom anom, sen beni mi ısırcan, he? eşek sıpası' gibi laflar ardından, kolunu ve yanaklarını ısırarak sonlandırılan eylem.
Gülümseten erkektir.
Bazı erkeklerin kucağına çok yakışıyor ve ayrı bi çekici oluyorlar.