bugün

kanımı donduran olaydır.böyleleriyle aynı ortamda nefes alıyoruz, aynı otobüse biniyoruz, yazıklar olsundur.

http://www.dha.com.tr/zih...-etti-iddiasi_758422.html
orospu çocukluğudur. ne biçim bir dünyada yaşıyoruz. daha tecavüzün normalini (böyle bir şey yok aslında ama engelli kız var) kabul edemezken, bir babanın engelli kızına tecavüzünü görüyoruz.

hepsinden ziyade tamam orospu çocukluğudur falan ama insan bir bebeği nasıl gömer lan? insan diyoruz. yolda bebek gördüğümde ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ben de bir bebeğim olsun istiyorum.

ama bazı orospu çocukları o zavallı, masum dünyanın en mükemmel varlıklarını gömüyorlar. anasını sikmişler bu dünyanın. orospu çocuğu herif.
orospu çocuğu demenin orospulara hakaret olarak yorumlanacağı durumlardan biridir.

şimdi bunun sikini koparıp sokucan götüne çıkarıp zorla ağzına vericen sokucan hepsini boğularak ölsün ibne.
allah belalarını versin böyle insanların. kesin muhafazakar zihniyetli babadır bunun eşi de türbanlıdır. allah ıslah etsin.
''sikini kesip gözünün önünde fritöze atsınlar, hergün siksinler seni amın oğlu'' dedirten türkiye gerçeğidir.
başlıkta baba yazıyor ama sikerim böyle babayı. benim ağzımı bozduracaklar iyice. ne desem boş, bunları öldürmek ödül olur. felç edip memleketteki tüm gaylara siktirecen bak yapabilecek mi bir daha.