bugün

Bütün ateistlerin başına gelmiştir.
Zaten okuduktan sonra ateizme yöneliyor insan.
Bizim ülkede ve genel olarak müslüman toplumların yoğun yaşadığı memleketlerde ateistleri cahil diye tanımlayan büyük çoğunluğun kendisi Kur'an ı okumadığı halde ateistlere yönelttiği sorudur. Ulan arkadaş, zaten hepi topu 1 kitabınız var, herşeyi bilir herşeyi içinde barındırır dersiniz ama kendiniz 1 kez bile açıp okumamışsınızıdr. Ne demeye sorarsınız bu garip soruyu o vakit?

Bu soru bana sorulduğunda, aldıkları cevaplar ile şok olan çok sağlam bir kitle tanıyorum artık. Sorduklarına pişman olduklarını itiraf etmeleride ayrı bir incelik...
Bir müslümanla olan tartışmamda istisnasız en fazla duyduğum sorudur. Ayrıca kuranı ne kadar iyi bilirseniz bilin size bir daha oku diyeceklerdir. Adama yarım saat anlatıyorum örnekler veriyorum kendi kitabından, yarım saatlik konuşmamdan ve ya 1 paragraflık yazımdan 1 cümle seçiyor yalan yanlış bir cevap verip kendini haklı sanıyo. Gel de delirme.......
herzaman sorulan sorudur.
Her iki tarafa da sorulması gereken sorudur. Genelde kulaktan dolma bilgilerle tartışılır her iki tarafta egosunu tatmin ederek ayrılır.
Yobaz ateistlerin genelde hayır cevabını verdiği soru. Bütün dini kitapların okınmasında sakınca yoktur.
Yobaz bir ateisti domaltip siksen öyke kizdirmayacak sorudur.
Önemli olmayan sorudur biz okuduk ne oldu silktigim kitapçısı zengin oldu.
gayet doğal bir durumdur. soruda herhangi bi saçmalık yok . ne ateistler gördüm dini bilgelir full artı full ne müslümanlar gördüm ( henüz diğer dinlerden arkadaşım yok) islamın şartı nedir bilmiyolar.